Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam valahova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam valahova?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az osztálytársam lassan 2éve és szerelmes lettem belé.A baj hogy nem találok vele épp ezért közös témát mert valamennyire ismerem,szóval bemutatkozás meg felületes kérdések már megvoltak régen,amit még nem tudok róla az meg már lehet nem rám tartozik,de beszélgetek vele amikor úgy alakul.Nemrég még szemezgettünk és aranyosan mosolygott rám,csak akkor volt barátja ezért nem akartam elhívni találkozni.Most szétment a volt barátjával,de mostanában elhúzza a szemét ha belenézek meg nem mosolyog...most elég rosszul van mert szétment a volt barátjával,lehet ezért van ez és nem tudom hogy eljönne-e velem így.Én 15/F Ő 16/L
2010. okt. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
akár suli után egy kávéra simán elhívhatod valahová, ne nyomulj nagyon, azért még túl kell lépnie a kapcsolatán, ne érezze azt h nyomulsz. de veszíteni valód szerintem nincs, szóval egy kávé szerintem simán belefér. hajrá ;)
2010. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kávézó nincs a környéken,de megpróbálom valami másmilyen verzióba átvarázsolni az ötleted.Kösz a választ!Én olyasmire gondoltam,hogy hamarosan itt van az őszi szünet,elhívom biliárdozni vagy bowlingozni.Egész sokat beszélek vele,nem hiszem hogy nyomulásnak venné ha elhívnám szórakozni egyet,de ha még is akkor még mindig ott a kávé vagy amit kitalálok helyette :D
2010. okt. 27. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

1 jó tanács : ne hívd el bulizni..

2 vígasztald. Sokatan értékelik ezt.

3 miközben vígasztalod megtudod hogy mi volt a baj az előző kapcsolatában , és ha ugy alakul tudod hogy milyen hibákat ne kövess el

2010. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a billiárd és a bowling is legalább olyan jó mint a kávé, sőt talán jobb is, oldottabb úgy a hangulat játék közben mint egy kv mellett
2010. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, és ha nemtud bowlingozni, még előnyöddé is vállhat, mutatsz neki mozdulatokat, átöleled megmutatod hogyan kell.

jo tipp : legyen rajtad 1 ütős adag k.jó parfüm.. utóbbi időben csajok nagyon erre mozdulnak

2010. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Vigasztalás megvolt és mondta is hogy jól esett neki,csak majdnem átléptem a barát zónába...Bulizás meg szóba se jöhet,nehogy züllött alaknak tartson :D Amúgy bowlingozni én se tudok,de ez szerintem nembaj,ha mindketten bénázunk az szerintem még vicces is
2010. okt. 28. 18:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,de megkérem haveromat hogy azért mutassa meg hogy is kéne a bowlingnak nekifogni :D
2010. okt. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!