Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hy egy 14 éves fú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy egy 14 éves fú vagyok szerintetek bejövök ennek a lánynak akárhányszor belépek msn-be mindig rámír másoknak ugy köszön csa nekem pedig szia mit tegyek elhívjam valahova de hova plz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd be a városba. Kávézni szoktam, de a te korodban még nem kéne. 18F
2010. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyár van, fagyizzatok :)
2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked sziát köszön, még nem azt jelenti, hogy össze is akar jönni veled. Hívd el sétálni, vegyél neki fagyit, vagy mit tudom én a 14 éveseknél mi a divat. Amikor én voltam annyi, még a babázás meg a kisautózás volt a menő.
2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hát sztem a fagyizás zsír 5let étterembe is elmehetek bár mondjuk 14-éves korba nem jellemző szal inkább fagyizzatok egyet:D vagy menjetek el strandra vagy bulizni vagy moziba

de ha az étterem megfelel ak oda is elviheted de mondom nem nagyon jellemző.Vagy még akár bográcsozhattok is közbe vmit játszotok ha van ping-pong akkor azt és még a kajához vesztek piát(Bort ajánlom de ha beakartok rugni ak vodka vagy bármi)Mi is szoktunk ping-pongozni meg bográcsozni haverokkal+csajokkal közbe iszogatunk szal el vagyunk!Na tömören enyixd

2010. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz de a mai 14 évesek már nem kisautóznak xd a fagyizás jó ötlet
2010. jún. 11. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!