Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10-es skálán mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire gáz, ha egy lassan 34 éves férfi még az anyjával él úgy, hogy lenne lehetősége külön menni, de kényelmi okok miatt nem megy és inkább otthon van ?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mik a "lehetőségek".

-Van egy saját lakása.

-Albérletbe tudna menni, de a fele fizetése elmenne rá (és mondjuk másra spórol).

ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 2 ingatlana van, amik ki vannak adva albérletbe. Kérdeztem tőle, tervezi -e anyutól a különköltözést ? Azt mondja, minek menjen, ha otthon mindig van ennivaló és nem kell költenie? Viszont párkapcsolatai ezért sincsenek, mert meghallja a nő ezt és nem foglalkozik vele tovább. Tehát nem érzi, hogy ez probléma.
ápr. 26. 14:35
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát igen itt a különbség.


Ki miért lakik otthon....spórol de besegít mindenbe vagy kényelmi lusta okokból ezeket hívják mamahotelesnek.

ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, az. Mamahoteles, és ha az ember jobbító szándékból meg akarja ezt neki mondani, akkor támadásnak veszi. Én vagyok egyébként a nő. Mondtam neki, szerintem ez nem egészséges. Anyukájának miért érdeke otthon tartani a fiát? Egyszer elvitt, nem akartam menni, de mondom, ok legyen. Hát mit mondjak: vedd fel a sapkádtól 3 puszi nélkül nem mehetsz el és ablakból lesekedésen át minden volt. Hát lehet, hogy ez csak nekem probléma ? Nekem ez nagyon fullasztónak tűnt.
ápr. 26. 14:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy 10-es skálán 11
ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hiába van több ingatlanod meg keresel jól, ha ennyire életképtelen és lusta vagy, nem leszel vonzó a nők szemében.
ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. De igen, nem vonzó már nekem sem. Amúgy nem is keres rosszul. Ha beköltözne az egyik lakásba, csak rezsit kell fizetnie.
ápr. 26. 14:48
 8/20 A kérdező kommentje:
5-ös: én is így érzem. Bevallom, mióta elvitt magához és láttam ezt a majomszeretetet, nem igazán van kedvem vele találkozni.
ápr. 26. 14:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyik exem szintén otthon lakott, de nem mamahoteles volt. Ő pénzügyi okok miatt, spórolás miatt lakott otthon.


De a tied az mondhatni életképtelen.

ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Önmagában az hogy szoros kapcsolatban áll az anyjával, szerintem még nem gáz. Egy anya mindig szereti a gyerekét, akárhány éves a "gyerek". A probléma ott kezdődik, ha bármelyik oldalról függőség alakul ki, ha például a srác nem akar önálló életet élni a barátnőjével mert mi lesz akkor anyucival, vagy ha anyuci manipulálja a fiát akár direkt, akár indirekt módon. Ebbe te látsz bele, kérdező.
ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!