Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai 1 hónap randizás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 1 hónap randizás után felhozni az összeköltözést?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk mind a ketten.


Évek óta ment közöttünk a huza-vona, konkrétan egy másik baráti párral egyszerre kezdtünk még a covid elején (!) beszélgetni, ők azóta már házasok, építkeznek és gyereket várnak, mi most, tavasszal jutottuk el oda, hogy együtt vagyunk, randizgatunk. De ez is olyan, hogy hetente 2-3 alkalommal találkozunk csak, ha nálam alszik, az is olyan, hogy késő délután/este jön és reggel már megy is.



Ő most kitalálta, hogy neki a pesti albérletek drágák, és inkább elköltözik Kecskemétre, mert onnan könnyen tudna járni dolgozni a heti 1 bejárós napján, meg Kecskemét a szülővárosához is közel van. Oké, és akkor velünk mi lesz? Jön a heti 1 irodai napjára, és délután tudunk találkozni pár órát?

Zavar, hogy ezt velem kb. tényként közölte, nem kérdezte, nekem erről mi a véleményem, szerintem jó ötlet-e. Igen, az is frusztrál, hogy éveken át egy helyben álltunk, mert béna volt és látom pl. a barátnőméknél, hogy milyen, ha rendesen haladnak a dolgok, ha nem olyan párod van, akit ha leteszel, ott marad.

Nekem a heti 3 együttlét is kevés, igazából a napi 3 is simán mehetne részemről... Félek, hogy ha elköltözik, akkor a kapcsolatunknak is annyi lesz, rövidúton. És én szívesen összeköltöznék vele, nagyon szeretem, ha itt van, még úgy is, ha ő is csinálja a saját dolgát, meg én is. És a lakás az enyém, így bérleti díjat sem kéne fizetnie.


ápr. 26. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, szerintem nem lenne jó ötlet. Nem úgy tűnik nekem, hogy hajlandó kompromisszumot kötni, legalábbis az alapján, amit írtál.
ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező ő tőled minél messzebbre akar jutni, meg akar tőled szabadulni csak nem mondja el a szemedbe! Nem akar veled egyáltalán lenni, pláne nem összeköltözni. Miért nem látod be?
ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert amúgy meg ő szervez minden randit, találkát, egész nap ír, ha van szabad 10 perce, hív.
ápr. 26. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Zavar, hogy ezt velem kb. tényként közölte, nem kérdezte, nekem erről mi a véleményem, szerintem jó ötlet-e. Igen, az is frusztrál, hogy éveken át egy helyben álltunk, mert béna volt..."


"Fura", hogy most nem béna. Most össze tudja hozni amit akar és te nem szerepelsz benne. Ott a lakásod és oda se akar menni mert nem akar veled együtt élni.

ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

1 hónapja vagytok együtt és így nyilatkozol róla:


"ha nem olyan párod van, akit ha leteszel, ott marad."


Ne költözzetek össze sztem. :D

ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A problémától eltekintve valakinek lassú haladás kell, miközben például kisgyerekes anyuka nem ér rá randizgatni és rögtön beköltözteti a pasiját. Ti fiatalok vagytok és egyelőre nem vetheted ezt a szemére. Az is lehet, hogy már korábban gondolkodott. Amikor nekem távkapcsolatom volt, akkor eleinte háromszor találkoztunk és 3 hónap után oldottuk meg minden hétvégére. Ha megoldható a hétvége, akkor hajrá. Viszont megérdeklődheted tőle finoman, hogy a jövőben mit gondol.
ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai szerintem.
ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!