Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 hónap randizás és összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 hónap randizás és összeköltözés után tényleg intő jel, ha még nem volt legalább eljegyzés? (36 F és 28N)

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
2 felnőtt esetén, 14 hónap, azaz TÖBB MINT EGY ÉV, után...azért már nagyon "illik" összeköltözni, ha komolyat akarnak egymástól.
2022. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még nem kell következtetéseket levonni. Attól függ, mit gondolnak a házasságról. Lehet, hogy boldogan elvannak hivatalos kötelék nélkül is.
2022. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy 14 hónap együttélés után, ha minden 100% klappol, akkor esetleg nem túl korai egy eljegyzés. Elkésettnek semmi esetre se gondolnám.

De nem világos teljesen, hogy 14 hónapja ismeritek egymást, vagy ennyi ideje éltek együtt.

Azt gondolom, hogy kb 3 év együttélés az a lélektani határ, ahol azért már jobb rákérdezni, hogy miért nem történt meg a következő lépés, ha mindketten akarnak amúgy házasodni is.

2022. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 26an vagyok barátom 34F. Pont ennyi ideje élünk együtt mint ti kérdező. Nem volt még eljegyzés. Volt róla szó hogy lehetne majd de nem fogom traktálni vele. Ha megkérne igent mondanék.
2022. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idő után még korai is lenne. Nyilván ha mondjuk 35+ mindkét fél, családot akarnak, akkor értem a sietség tárgyát. De hogy egy 28 éves nő (mert gondolom ő töri ilyeneken a fejét) hova akar egy év kapcsolat után házasodni, az rejtély.
2022. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hans Pötterman ***** válasza:
83%
Nemsokára 4 éve vagyunk együtt, abból 3.5 együtt élünk, még nem jegyeztem el ,de önmagában ezen nem múlik semmi
2022. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy értettem, hogy 14 hónapja járnak és nemrég összeköltöztek.

Ennek alapján válaszolok: szerintem teljesen rendben van, ha egy évig együtt akar élni veled a férfi, mielőtt megkéri a kezedet. Vagyis ezt most nem tartom intő jelnek.

Az együttélés kezdete után 2 év várakozást se tartok irreálisan soknak. Ha viszont 5 év együttélés után se kéri meg, akkor már nem is fogja (vagy csak kényszerből).

2022. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év együttélés minimum, addig felejtős.
2022. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi nagyjabol egy het utan osszekoltoztunk 😀 azaz en hozza, adott egy kulcsot, kiuritett egy szekrenyt a ruhaimnak en meg nem igazan mentem mar haza, csak cuccokat elhozni 😀 eljegyzes, azaz igazabol megbeszeltuk, hogy akkor most hazassag, gyerekek - majdnem 4 evvel kesobb volt. Mostmar tobb mint 16 eve vagyunk egyutt, ebbol ugye 12 hazassagban es van 3 gyonyoru kislanyunk ❤️ - szoval nem, nem into jel, nem kell feltetlenul sietni, siettetni meg plane nem. Az a legtobb ferfit elijeszti
2022. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%

De igen, intő jel. Ha a pasi 12 hónap után nem "nyilatkozik", tehát nem adja jelét a nősülési szándékának, akkor ki kell rúgni.

14 hónap már bőven túl van ezen, fölöslegesen töltöd az idődet vele.

2022. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!