Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác aki nagyon tetszik összejött egy másik csajjal. Biztos, hogy én is tetszem neki. Mit csináljak hogy tudjam ezt elviselni? :S segítséég = (

Figyelt kérdés

Szóval biztos hogy tetszem neki többször is utalt rá. De sajnos ezzel a lánnyal egy rendezvényen ismerkedett meg nem régen alig két hete és ráadásul ők egy suliba is járnak. A srácnál idősebb vagyok, de ez a csaj is idősebb nála. Nem voltam elég rámenős a srácnál, mert nem voltam biztos az érzéseiben. Eddig azt hittem minden rendben van, de most teljesen kivagyok..

Ráadásul jóó tudom baromság de ugye lehet egymást bökködni facebookon. És kiraktam egy olyat hogy "aki megbök az megölelne" másnap pedig egy olyat hogy "aki megbök annak többet vagy mint egy átlagos barát" na természetesen a srác mindkétszer megbökött. Ez volt tegnap és tegnapelőtt. Pedig annyira nem vagyunk jó barátok, összesen kétszer beszéltünk msnen kétszer élőben. Meg elvileg jövő héten a szülinapomon találkozunk, de nem tudom ez jó ötlet-e.. annyira elmondanám neki hogy mi a helyzet.. vagyis hogy nem biztos h jó ötlet lenne ha eljönne a bulimra. Mert tetszett és tetszik és fáj hogy valaki mással jött össze. De valójában meg szívesen látnám is... :S

Mi a fenét csináljak??? :S Tudtam én megéreztem már egy ideje hogy valami nem stimmel és most beigazolódott!! :( eddig azt hittem nem lehet esélyem mert idősebb vagyok a srácnál de most már látszik hogy neki ez mégsem számít... :S:S

Segítség olyan szomorú vagyok :(:(:(


2010. okt. 27. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2010. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsánat ideges voltam szóval ott azt akartam írni hogy "aki megbök annak több vagyok mint egy átlagos barát"
2010. okt. 27. 22:14
 3/18 A kérdező kommentje:
18
2010. okt. 27. 22:14
 4/18 A kérdező kommentje:
És sajnos iszonyatosan érzékeny. Meg nem régen is csalódtam egy hatalmasat valaki másban, iszonyatosan elbánt velem. És most megint ez.
2010. okt. 27. 22:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem fog tetszeni amit írok. de a tetszik, és a szerelem között lényeges különbség van.:/
2010. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

amúgy pórbálj egy csomó elfoglaltságot keresni magadnak.pl barátnők,ha van kutyád, akkor tanítgasd,vmi sport ha sportolsz, akkor gyakorolj,programok a bnőkkel..érted?tanulás is esetleg(tudom nem túl szórakoztató)

a lényeg az, hogy ne maradjon időd ezen rágni magadat..úgy is lesz ami lesz.:/

2010. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom. Sajnos hamar esek szerelembe. És direkt próbáltam elfojtani magamban az érzést mert nem akartam csalódni. Mivel fogalmam se volt róla hogy összejöhet-e nekünk..

Kérdés hogy érdemes az érzéseimről beszélni neki és a buliba nem elhívni VAGY ne szóljak egy szót se, és lesz ami lesz? De ez nagyon nehéz...

2010. okt. 27. 22:19
 8/18 anonim ***** válasza:

javaslom a naplóírást:)nekem mindíg könnyít a szívemen;)

szerintem mérlegelj, hogy meg éri-e ha esetleg elutasít.akkor vége a kapcsolatotoknak barátság szinten is.mérd fel a helyzetet.valószínűlwg tanácsos lenne ha most várnál.ha te kezdeményezel, akkor eleve megkönnyíted a fiú dolgát, ésmár nem leszel olyan nagy kihívás.

2010. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a rámenősségen múlik.ha tetszel neki akkor is tetszel neki, ha nem mászol rá.ha meg nem tetszel neki akkor sem fogsz ha rámászol(max élvezi a helyzetet:D)
2010. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Csak amíg még nem nagyon szerelmes vagy nemtom.. az a baj hogy nem erőltettem hogy találkozzunk és utoljára kb egy hónapja láttam persze beszéltem vele msnen azóta de egyszerűen nem bírom felfogni.

Ettől tartottam a legjobban. De nem tudom hátha megváltozna a véleménye ha élőben megint találkoznánk.. tudom hogy gonosz vagyok de igenis ebben reménykedek. Már ha egyáltalán eljönne még mindig...

2010. okt. 27. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!