Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tehetek valamit vagy hallgassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit vagy hallgassak a méltóságomért?

Figyelt kérdés
Tarskereso appon kezdtem beszélgetni valakivel. 2-3 hét intenzív beszélgetés után elhivott randira. Majd még előbbre is hozta az időpontot. Minden nap beszélgettünk,dicsért sokat, a végére már elég kis "bensőséges" elkoszoneseink voltak, meg minden ment szépen. Közbe-közbe megemlítette, hogy várja, de azért tart a randitól, meg izgulósabb, de ezzel úgy voltam, hogy legalább ebben is hasonlítunk. Aztán, ahogy eljött a randi előtti nap, este írt egy kisregenyt, hogy nagyon nagy balféknek érzi magát és nem tudja megmagyarazni, de érzi, hogy ő ezt most nem. Nehéz hete volt, hadd szedje össze magát, adjak neki egy hetet meg ne haragudjak stb. Meglepődtem, de még el is hittem, hogy tenyleg ennyire tulgondolós (én is ilyen vagyok) és még értékeltem is valamennyire, hogy őszintén bemeri vallani, hogy beijedt a helyzettől, hiszen tudom milyen nehéz is ez. Kicsit csalódott voltam, de tényleg őszintének tűnt. Majd estig beszélgettünk ugyanúgy, viszont azóta nem írt. Másnap láttam, hogy az appon sincs már ott a beszélgetésünk. Azóta én sem írtam neki (két napja lett volna a randi) és próbálom tartani magam, de nagyon szeretném tudni, hogy mi van. Szerintetek félre értettem valamit? Igaz, hogy ennyire beijedt vagy valahol elronthattam?

ápr. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Meglépett mert fél tőled
ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Minek keresnéd? Nehogy már te fuss utána! A lényeg, amúgy tök mindegy miért, ebből nem lesz semmi, felejtsd el és ne agyalj azon, hogy miért lépett le, fölösleges!
ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, az én csőrömet is bökné ez. De..saját tapasztalat, hogy akivel működött a dolog, azzal ilyesmi elő se fordulhatott volna. Akivel már az elején problémás volt, annak meg volt a miértje. Nem lett jó végkifejlet, inkább hagyni kellett volna.
ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az van, hogy oké lett a ghosting, pedig elképesztően nagy kulturálatlanság eltűnni. Felnőtt emberek között legyen már alap a kommunikáció, simán le lehet írni, hogy meggondolta magát, vagy találkozott mással aki jobban érdekli, vagy szimplán mégsem akar most kapcsolatot, vagy bármi. Aki ekkora bunkó, hogy eltűnik, az menjen is! Mert bunkóság és Te aki ezt olvasod, aki szerint oké eltűnni, Te is bunkó vagy!
máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, talált egy szebbet, csinosabbat.
máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, hát azóta elengedtem. Ha valami miatt felbukkanna (bár szerintem nem fog) is nehezen tudná felülírni már ezt a kiábrándítást. Nekem őszíntének tűnt a beijedt szöveg, meg azt is kinézem, hogy esetleg máshoz fűzik még érzelmek a korábbi írásaiból. De már mindegy. Utolsó xdd vicces, hogy belém akarsz rúgni, de azért ehhez kevés volt a történet.
máj. 6. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!