Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem untok rá arra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem untok rá arra, akivel csak heti 2-3x tudtok találkozni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, csak abba tudok beleszeretni, akivel intenzíven együtt vagyunk, akár minden másnap vagy minden nap. Aki csak heti átlag 2x ér rá, arra akkor is ráunok, ha mellette sokat írogat vagy hívogat. Ti hogy vagytok ezzel?

ápr. 29. 17:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
78%
Na látod, hogy nem azon múlik, hogy menymiszer taliztok hanem az érzéseken. Aki te hozzád vonzódik, szimpatikus vagy számára, netán már beléd esett mert régebb óta ismer az nem fog haverozni. Nem jól szűrsz a pasik közül. Lejött az is, hogy annak ellenére, hogy szóltál mégis kaszinókba jártak és te mégis velük randiztál egy darabig. Ne elégedj meg ő velük. Ez nem a randik mennyiségétől függ. A minőségi idő főleg akkor jön elő amikor már valakivel együtt vagy. Nem várható el holmi idegentől ha bír téged, ha nem, hogy majd este 21-kor a héten ötször neked ugrik, magától hív, hogy de randizni kéne.
ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%
#20: A legtöbb ember nem annyira needy, hogy 1 hónap ismeretség után, már egymás nyakában lógtok. Ugyanez az írással is, sok nő tök hozzá van szokva, hogy 1-1 needy srác, 0-24 ír neki, aztán meg nem érti, hogy a többiek akik normálisak miért nem mesélik el kérés nélkül a fél életüket és vallanak szerelmet úgy, hogy alig ismerik egymást és csak pár alkalommal találkoztak, ha egyáltalán volt olyan.
ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

“ Na látod, hogy nem azon múlik, hogy menymiszer taliztok hanem az érzéseken.”


De, azon, mert mint írtam, olyanba bele se szerettem soha, akivel kevés volt a tali. Persze egy ideig randizgattam ilyenekkel is, ha szimpik voltak, mert nem tudhatom előre, hogy nekik mennyire lesz igényük, de ezekkel nem tartott sokáig a dolog. A tartós kapcsolataim mind úgy indultak, hogy első perctől odáig voltak értem, amikor csak volt időnk, együtt voltunk. Ezért nem értem a sok válaszolót, aki szerint minél ritkábban látjátok egymást, annál jobb😀

ápr. 29. 20:01
 24/41 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem egyetem + munka + edzés mellett is volt ennyi időm a pasimra."


Kit érdekel az expasid? A múltban lebeg. Ráadásul már együtt voltatok!


Ezt írták, hogy amikor már "hivatalosan" együtt vagytok ott változnak a dolgok, de egy vadidegen nem fog hozzád alkalmazkodni érzések nélkül, bár még akkor se mert nem te vagy a világ közepe és nem is leszel soha.


Mit nem lehet ezen felfogni?


Saját magad ellen beszélsz. Randiról van szó erre expasit hoztál fel ellenérvként ami egyáltalán nem az. 🤣

ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
#22 juj a 0-24-ben írkálásra nekem sincs igényem, ezek a napi kötelező “hogy aludtál/mit eszel/mennyi munkád van” kérdésektől meg üres beszélgetésektől falra mászok. Ha nem tudunk aznap talizni, akkor este inkább telefonáljuk egyet, de a csetelgetés nálam aztán semmilyen értékkel nem bír.
ápr. 29. 20:05
 26/41 A kérdező kommentje:
#24 de értelemszerűen a randikra is volt ennyi időm. Ha nem lett volna, akkor nem vált volna a pasimmá…érted?
ápr. 29. 20:06
 27/41 anonim ***** válasza:
82%
#24: Sokan szeretik összemosni a szerelmet azzal, hogy csak needy az illető. A kérdező is ilyen lehet, mert ha szerelmes lenne, akkor nem zavarná, hogy nincsenek az első pillanattól fogva együtt heti minimum 5x. Sok ember van aki needy és nagyon sok figyelmet igényel, ami még ok is lenne, ha kölcsönösen gyengédebb érzelmeket tápláltok egymás iránt, de amúgy meg inkább fárasztó és idegesítő. Mindennek megvan a maga ideje, nem tudom miért várják egyesek, hogy kb annyi időt legyünk együtt már a kapcsolat elején is, mintha együtt laknák már kb.
ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
33%

#26:



Te egyszerűen éretlen vagy nagyon. Látszik abból hogy a múltban élsz, nem tudsz fejlődni előre és így lehetetlent vársz el olyan emberektől akik másképp működnek mint te, vagy olyanoknak adsz esélyt akik hogyha a hét napból hét napot lettek volna veled akkor se értél volna nekik semmit.


Mások által akarsz érzéseket kicsikarni saját magadból mert te képtelen vagy saját magad által előhozni őket.


Hogyha nincs veled foglalkozva ahogyan te elképzeled akkor már nem is érdekel a másik, felszínes vagy, kényes vagy.


Mégha valamelyik férfi igazán oda is lenne érted te neked akkor se lenne elég mert nem nyalná a hátsód, hogy egót növelj igazság szerint és abból hamis érzéseket iránta.


Valami irtó nagy gebasz van veled...🥴

ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nővérem a férjével 2 hét után összeköltözött és 10 éve boldog kapcsolatban vannak, a legjobb barátnőmhöz is pár randi után már átcuccolt a most már férje, a másik barátnőmék is úgy a 3-4. randitól már együtt töltötték péntektől vasárnapig a hétvégéket. Szóval én azt látom magam körül, hogy akik szerelmesek, azok egyből egymásra cuppannak. De mindegy, én elfogadom, ha nektek máshogy jó, csak rá kellett jönnöm, hogy én akkor ilyen emberekkel nem lennék kompatibilis és ennyi.
ápr. 29. 20:15
 30/41 A kérdező kommentje:
#28 te amúgy be vagy drogozva vagy mi ez az agymenés, aminek hozzám semmi köze?😂Miért élnék a múltban vagy mi van..? Jézusom.
ápr. 29. 20:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!