Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy férfinak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfinak tetszik egy nő, de az a nő "foglalt", próbálkozik valahogy mégis a közelében lenni, vagy teljesen elutasító?

Figyelt kérdés

A nő én vagyok és van egy srác, akire mostanában rengeteget gondolok, nincs kapcsolata jelenleg. Nekem van, de nagyon szakítás gyanús, sajnos. Ezt tudják is a környezetünkben, olyan se veled, se nélküled kapcsolat a miénk és már nagyon a végéhez ér. Nehéz megválni a páromtól, de tudom, hogy neki is más kellene és nekem is, mert mindkettőnknek kevés, ami van, de egyikünk se mondta még ki a végszót, ha szóba jön, ő tiltakozik.

Ne értsetek félre, nem csalom meg, sosem tudnék megcsalni senkit, ez nem áll közel hozzám. Viszont mostanában valahogy előbukkant a gondolataimban egy srác, akinek régen tetszettem és udvarolgatott is, de én nem foglalkoztam akkor ezzel, csak megmosolyogtam. Viszont, ha találkozunk, nagyon megbámul és kicsit esetlenné válik, vagy direkt kifeszíti magát, pózol.... :) Olyan aranyos. De nem tudom, hogy miért gondolok rá ennyit, szinte minden gondolatomat kitölti, pedig alig ismerem. :(

Az internetes társoldalakon regisztrálva van ő is én is, az egyiken még régebben én bejelöltem, de felfedeztem a facebookon is. Miért nem jelöl be? Ismerjük egymást. Nem akarom én bejelölni, az olyan nem is tudom milyen. Nem vagyok már kislány (28).

Szerintetek félreérthettem? Vagy a párkacsolatom miatt nem vesz fel az ismerősei közé? De hisz abban nem lenne semmi. :) Bejelöljem én? De olyan furán venné ki magát, hisz szerintem egyértelmű jeleket adtam felé, hogy nekem nagyon teszik ő, amikor külön éltünk a párommal. Végül nem lett a sráccal semmi. A párommal adtunk egymásnak még egy lehetőséget, de nincs értelme. Mégsem tetszenék neki? De akkor én miért érzem úgy hogy igen?!Valamiért kitölti minden gondolatom, hisz egyik napról a másikra kezdtem rá gondolni, mindenhol vele találkozni.


2010. okt. 28. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. A jelenlegi kapcsit üljetek le és zárjátok le, nem müködik ez már. Ha a palid at nézzük azt mondod nála se csak rég vagytok együtt de ennyi. Nálad szintén. Amit egyértelműsít hogy más pali iránt érdeklődsz. A mostani palidnak is jobb lesz ha úgy zárod le , hogy még nincs másik, neked is mert miért lennél galád vele?

Akit pedig kinéztél magadnak, arra nyugodtan írjál rá a neten hogy mizu veled stb.... miután szakítottál a paliddal. Ha érdeklődik irántad úgyis lép.

2010. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mostani pasim akkor kezdett érdeklődni mikor még kapcsolatban voltam az akkori palimmal. Mivel ezt tudta, soha egyetlen szóbeli célzást sem tett, se érintés, se semmi, hogy akar valamit. Viszont éreztette, mindennap csokit kaptam, segítgetett nekem angolul tanulni ilyesmik. Ezekkel szépen rávezetett hogy a machó akkori palim kalap szart sem ért őhozzá képest, így váltottam, és nem bántam ám meg pedig egy 7 éves kapcsit zártam le
2010. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gusztustalan és gerinctelen dolog ilyesmin gondolkodni ÉS nem szakítani. Szakíts, és utána nem áll fent a kérdés.
2010. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen valamilyen szinten gusztustalan, de az érzéseknek nem tudok parancsolni, egyszerűen állandóan a gonodolataimban van. Le kell zárnom a kapcsolatot, de nehéz, 8 éve vagyunk együtt 1-2 kisebb szünetet leszámítva.

Köszönöm a válaszokat. Akkor valószínű egyoldalú ez a dolog a srác felé. :(

2010. okt. 28. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu, a lánynak van barátja, de tartom vele a kapcsolatot (Nem feltétlen nyomulás)
2010. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényeget kedves Kérdező. Ha nincs más a láthatáron akkor is be kellene ezt a kapcsit fejezni, tényleg értelmetlen
2010. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!