Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért probálkozik mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probálkozik mostanába nálam annyi "kevésbé szép" srác? és miért nem az akit én szeretnék? :

Figyelt kérdés

azért probálkozik ennyi hogyismondjam csunyább pasi nálam,mert én is csunya vagyok?mert szerintem egy szépséges lányhoz nem mernek odam menni....

ez mind elég furán hagzik tudom.


2011. febr. 10. 19:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget gondolsz, bocs.

Biztos szép vagy, ha próbálkoznak nálad.

Akinek meg nem jössz be, van barátnője, gyerek, nem akar kapcsolatot, nem vagy az esete stb... Gondolkodj el rajta...

2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

De lehet csak türelmetlen vagy és várod a sült galambot.

küldj képet:P

2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

hát hogy hogy a sült galambot? :))

most menjek oda és mondjam meg neki hogy:héé kicsi srác ooszia hello,álljunk öszze mint 2 kicsi legó...? XD

nem tehetek mást amig sovárgva ki várom amig ő lép...csak nem vesz észre...

2011. febr. 10. 20:24
 4/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és hol szoktak próbálkozni?
2011. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
suli,elkérik a számom,oda jönnek h tetszem,fel vesznek msn-n XDD, ilyenek. de nem érdekelnek nagyon.csak kicsit ciki hogy egy csomó gyökér(elnézést) ott éget engem.és akkor szivatnak az osztálytársaim velük....
2011. febr. 10. 20:33
 6/30 anonim ***** válasza:

MIért egyábként szerinted is csúnya vagy??

Leírhatnád magadat így külsőre-belsőre !Kiváncsi lennék hogy te mennyire vagy "csúnya",? és ezt ne bántásnak értsd,csak így könyebben megtudjuk válaszolni a kérdést ha írsz magadról külsőt-belsőt!!!

2011. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

helyes.naszóval igen csunyának tartom magam,és nagyon irigy vagyok a szép lányokra,mostanában nagyon sok pozitiv vissza jelzést kapok,de ez kevés ahoz hogy magabiztoságot öntsön belém,mert szerintem akivel jóban vagyok (lányok) csak udvariaságból monják mindezt.meg a fiuk is akinek bejövök csak azért vannak rám akadva mert nem kapnak jobbat,és pont "hozájuk való vagyok".

külső le irás magamról :

-barnaás zöld szem,barna fél hosszú haj,kicsitt keskenyebb száj,világosbőr.

-170 cm magas,54 kg, szóval nagyvékony vagyok :D geb.pfuj

egy kép kb az alakomról:


[link]

2011. febr. 10. 20:52
 8/30 A kérdező kommentje:
hüü elég hülye ez a kép xd
2011. febr. 10. 20:54
 9/30 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, bassz:DD

Az alakodat imádom, már csak az arcodra lennék kiváncsi:P

2011. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
fiu v lány? :))))
2011. febr. 10. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!