Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők ennyire jól tudják éreztetni amikor nem találnak helyesnek?

Figyelt kérdés

Nem is direkt hanem non-verbálisan. Nem is udvarlási szituációban hanem közömbös hétköznapi szituációkban is.

Olyan jól meg tudnak alázni a flegmázásukkal.


máj. 1. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Beképzeled. Senkit nem érdekel, hogy élsz.
máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is beképzeled.


Én nem vagyok helyes a legkevésbé sem, ezt bárki tanúsíthatja aki már látott de velem valahogy sehol sem bunkók. Sőt sokkal inkább van az, hogy random emberek (köztük nők is, idősebbek is) szóba elegyednek velem. Például a pénztánál, piacon, bicikli tárolónál és még sorolhatnám. Inkább azt mondom, hogy kevesek velem, ha épp nem fogok ki olyat aki tolakszik annyira, hogy fel akar lökni.

máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Én mindenkivel kedves vagyok, de pl. egyik kolléganőm tényleg indokolatlanul bunkó a csúnya kollégámmal. Szóval lehet ilyen sajnos.
máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg mindenkivel kedves vagyok...mindegy ronda e. Mindig félreértik.
máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!