Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mondtatok már nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondtatok már nemet randi meghívásra azért mert a pasit nem tartottátok elég jóképűnek, helyesnek?

Figyelt kérdés
Ha igen hányszor történt ilyen, megmondtátok-e az okot, és hogy fogadta a pasi?

#pasi #Randi meghívás
2023. márc. 24. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt ilyen.
2023. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondtam nemet már. Minek hitegessem feleslegesen, ha nem tetszik? Akkor úgy sem lehetne köztünk semmi. Nem fogadta túl jól, de ez van. Engem is pattintottak már le, ilyen előfordul mindenkivel.
2023. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, többször is. Nem csak feltétlen a jóképűség (ami eleve szubjektív, mert aki nekem pl totál bejön, mint férfi, az a barátnőmnek nagyon nem és fordítva), hanem maga az összkép. Volt, hogy egyszerűen nem találtam vonzónak az illetőt, nem váltott ki belőlem semmit, nem volt meg a kémia és nem is tudtam magam elképzelni mellette. Ilyenkor általában megmondtam ezt így, hogy ne haragudjon, de nem érzem, hogy egymást keresnénk/nem érzek irányába vonzalmat/nincs meg a kémia, de volt mikor azt mondtam most nem szeretnék ismerkedni, ami amúgy igaz is volt. A pasik ezt tudomásul vették és mindenki ment a dolgára.

Egyszer viszont, amikor már kapcsolatban voltam, bepróbálkozott egy srác az utcán, miközben barátomra vártam. Mondtam neki, hogy bocsi, de van barátom, épp őt várom, szóval nem szeretnék tőle semmit. Ekkor felcsattant, hogy persze minden nő ezt mondja és blablabla. Na én itt begurultam és elküldtem a fenébe, de addigra barátom is megérkezett, aztán megkérdezte szigorú tekintettel, hogy "Valami baj van?" Na ott iszkolt is elfelé az illető.

2023. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindig azt kellett mondanom hogy foglalt vagyok és igaz is volt így nem tértem ki arra hogy nem is tetszik.
2023. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván ha nem tetszik nemet mondok. Mitudom én hány ilyen volt, nem tartom számon.

Van aki normálisan van aki nyavalygott vagy épp szidott.

N 31

2023. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért mondtam nemet mert nem tartottam elég jóképűnek.

Tetszett már meg többször is bűnranda pali. Inkább stílus miatt dobtam. Ránézésre is messze álltunk egymástól.

2023. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nyilván ha nem tetszik valaki, akár külsőre, akár a viselkedése, akár az összkép, azzal nem megyek egy randira.

Valahogy így tőlünk nőktől elvárja a társadalom, h mindenkivel cseritibe randizzunk, de én még egy pasit sem hallottam, hogy neki nem tetsző nővel randizna és ezt valamiért senki nem fájlalja, mindig csak nekünk róják ezt fel.

Nekem meg semmi jutalom nem jár azért, mert végig ülök 2 órát olyannal, aki nem is tetszik és tudom, hogy sose fogok vele összejönni.


Ha nem akarok vele elmenni randizni, megköszönöm a lehetőséget és udvariasan visszautasítom, sosem volt még arra példa, hogy neki álljanak faggatni mint egy ovis, hogy "de miért nem?". Szerintem ezt normális ember tiszteletben tartja

2023. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 Hogy tetszik meg ha szerinted bűnronda? Ha pedig tetszik akkor miért gondolod annak. Hogy nézhet ki kapcsolatban ha azt mondod "Szeretlek drágám azzal a bűnronda pofáddal együtt"?
2023. márc. 25. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azért nem. Olyan volt hogy nem tartottam jóképűnek, de ott bőven volt más gond is a sráccal, tehát akkor is elutasítottam volna, ha külsőre az ideálom
2023. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8# Nem tudom, megtetszik és kész. Van benne valami különleges. Más mint mások.

Nem, dehogy mondom neki hogy ronda nekem úgy tetszik ahogy van.

2023. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!