Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fodrásszal miről szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodrásszal miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy fodrász ahova vissza járok, mert 5-ből ez az 1 tudja levágni úgy ahogy akarom. A beszélgetés viszont egyre vontatottabban megy vele, mindig rettegek előre, hogy milyen témát dobjak fel..
2010. okt. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ne beszélgess vele. Az ő feladata lenne a vendég szórakoztatása. Vagy hogy kérdezzen. Hallgasd a zenét csak nincs teljesen kuss a fodrásszalonban.
2010. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg sem szólalok a fodrásznál...
2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy 30 év körüli nő a fodrászom, nagyon aranyos és bolond egyszerre. mi mindig a pasikról beszélgetünk, vagy ő mesél nekem vagy én mesélek neki, h mi volt.

nálunk mindig van valami bolondos témánk - kivéve mikor szárítja a hajamat (meg mindig ki is megyünk cigizni aztán ha hideg van átkozzuk a hideget)

19/L :D

2010. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szívem szerint én se beszélgetnék vele, mert akkor nem tud annyira figyelni, de fura végig csöndben ülni is.. :S
2010. okt. 28. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár évvel idősebb srác a fodrászom. Általában lányokról beszélünk :D
2010. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!