Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írogat rám olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat rám olyan pasi, akinek van barátnője, de közben egy sziánál megreked, és úgy kell kihúznom belőle minden szót?

Figyelt kérdés

Van egy pasi facebookon, akit még régebbről ismerek, de csak látásból. mostanában nem szoktunk találkozni, de nemrég rámírt fb chaten, hogy hello. én visszaköszöntem neki, de aztán 10 percig nem írt semmit,így kénytelen voltam én kezdeményezni a beszélgetést. de ezt már megcsinálta az egyik barátnőmmel is, őt is felvette msn-re, aztán nem írt rá. viszont velem dumált, de csak azért, mert kezdeményeztem. azonban pár napja újra rámírt. a helyzet éppolyan volt, mint előzőleg. mit akarhat? van bnője, szal engem ez eléggé eltántorít. meg a viselkedése is.

ő 23/F én 18/L


2010. okt. 28. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem feszegeti a határokat, próbálkozik...reméli hogy majd te írsz valamit amibe kapaszkodhat ha épp akar:)
2010. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
az 1 gyökér
2010. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!