Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi rámhajt, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi rámhajt, de van barátnője, akkor az már egyből szélhámos? De mondta, hogy nincsenek meg jól a csajjal, nem is illenek össze.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Ha meg nincsenek jóba szakítson bazki... Aztán hajtson másra-.-
2010. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik ezt mondja!!!!!Ha nos, ha baratnoje van tokmindegy.Ha nem szeretne es teged akarna akkor szakit, nem???Mondd meg neki, h elhiszed, de csak akkor ha kirugja es felvallal teged, addig a kozeledbe ne engedd!34-N
2010. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de végülis.. én is hasonló cipőben járok, mert én se tudok szakitani a pasimmal, mert igy sokkal kényelmesebb, ha szexelni akarok, akkor ő ott van, közben meg mások is tetszenek.. dehát járt utat a járatlanért??
2010. aug. 8. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, nem, semmi ilyesmi nem történt.. mármint, h összejöttünk volna, éppen az, h én háritottam el..
2010. aug. 8. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor bocsi az elozoert.Jarjatok, szexeljetek, vegul is egyformak vagytok igy osszeilletek!
2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz.. nem erről volt szó, és nem is ez volt a kérdés.. normalis pasit ugyse tudok találni, a mostani barátom is folyamatosan flörtölt, ismerkedett másokkal..
2010. aug. 8. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, az en tapasztalatom es velemenyem szerint.Nem kell olyan pasival jarnod aki flortol, neadjisten megcsal, bunko stb.Igenis van rendes fiu, de ne az alapjan valogass, h melyik milyen tancot lejt a diszkoban, v mennyire meno a tobbi lanynal.Es te se viselkedj ugy mint a pasid mert akkor meg ezek a rendes fiuk fognak elkerulni.
2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem, nem azt nézem, h ki h táncol.. :) ez a pasi csak egyszerűen annyira aranyos, meg minden. a barátommal meg nehéz szakitani, mert ő az első.. :S
2010. aug. 8. 17:00
 9/9 anonim válasza:

Úgyan ilyen helyzetből lett most komoly kapcsolatom:D

Azt mondtam hogy nem álnák le olyan pasival komolyan aki velem csalta meg a barátnöjét de kirakta miattam és bár utána sokaig nem bizztam benne be bizonyitotta h amiért vele nem ment a kapcsolat atól még velem más:Dhajrá csak ne hagyd magad ne légy szerető találkozgathatsz vele de ne menj át bizonyos határokon cska ha már singli ez az én tanácsom aztán te tudod:D

2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!