Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónapok óta randizunk, kérdezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta randizunk, kérdezzem meg, hogy együtt vagyunk? 24/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 éves lány vagyok és hónapok óta randizok a jelenlegi párommal (26/F). Havonta 1-2x találkozunk mivel más városban lakunk. Rendszeresen keresi a társaságom, fizeti az útiköltségeimet ha én látogatom Őt és voltunk már együtt nyaralni is. Mindezek ellenére még nem kérdezte meg, hogy lennék-e a barátnője; viszont már tisztáztuk, hogy csak egymással randizunk. Engem picit zavar, hogy eddig nem kérdezett rá, mert nem szeretném azt a benyomást kelteni, hogy velem bárki szórakozhat elkötelezettség nélkül. Ebben az esetben kérdezzek én rá? Ha igen akkor hogyan tegyem?

Előre is köszönöm a válaszokat



máj. 15. 03:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomaszt a helyzet, akkor mindenképpen
máj. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rá kérdeznék, és ha együtt vagytok vállaljon fel.

Én egyszer úgy jártam, hogy abba a hitbe voltam együtt vagyunk. Viszont a srác pl közösségi oldalakon csak privátba tett ki, meg úgy voltam megjelölve is barátnöként, hogy csak ismerősök lássák. Utólag kiderült azért, mert mellettem társkeresőzött és folyamat fűzött más csajokat. Így ha egy idegen ránézett a lapjára, nem tudott rólam. Én meg abban a hitben voltam, hogy minden happy. :)

máj. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán kérdezd meg. Ez ugyanolyan, mint az eljegyzés vagy a házasság. Ott is annyi no várja kussban ahelyett, hogy elmondaná, hogy mit szeretne.
máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Őt nem kérdezed erről, de minket igen? Ez is milyenmár.
máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges....
máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezz rá, hogy hogy álltok.

Nálam pl evidens, hogy nem kell kimondani ha együtt vagyunk. Azt azért lehet érezni. Lehet ő sem gondolta, hogy neked erre külön szükséged van.

máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ez a havi 2 találkozó nagyon kevés, így egyáltalán nem tudjatok megismerni egymást.
máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő a kizárólagosságot már annak tekinti. De igen, ez tipikusan az a szitu amikor nem tudhatod, hogy a másik mit is gondol, mert ahány ember, annyi féle észjárás.


Nyugodtan kérdezd meg, hogy hányadán álltok.

máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A havi két találkozót ne úgy értsd hogy egy napra. Ritkábban találkozunk, de olyankor minimum 6-7 napot együtt vagyunk és mindent együtt csinálunk. Olyankor szabit veszünk ki a munkahelyről:)
máj. 15. 17:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat!😁 legközelebb rá fogok kérdezni amikor találkozunk
máj. 15. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!