Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel kb.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel kb.2 hónapja találkoztam egy buliban (már előtte ismertük egymást), és ott csókolóztunk is. Aztán elkezdtünk randizgatni, és kb.2 hete lefeküdtünk. A lényeg, rákérdezzek, hogy együtt vagyunk-e vagy megvárjam, hogy ő kérdezzen- rá?

Figyelt kérdés
Kimondva, hivatalosan még sose mondtuk ki, hogy mi együtt vagyunk, az exeimmel úgy volt, hogy ők kérdeztek rá, hogy leszek-e a barátnőjük, most viszont ez nem történt meg és fogalmam sincs, hogy ő hogy gondolja. Rákérdezni meg valahogy sose akartam, mindig is úgy voltam vele, hogy a fiú tegye meg ezt a lépést
2020. jan. 3. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom te hogy vagy vele, de en ha lefekszek valakivel EN vagyok ugy vele, hogy mar jarunk. Az, hogy a masik mit gondol azt nem tudom. Legtobb esetben ok is ogy gondoltak. Ha meg nem igy gondolja na bumm en tevedtem. De Te nem tudod eldonteni hogy neked ez a kapcsolat mar mit jelent? Tole varod hogy most akkor beleélheted e magad vagy sem? :D Ne legy hulye beszelgess vele! Elvileg a pasid lesz = legjobb baratod. Egy barattal lazan tudnod kene beszelgetni. Tudom ciki meg minden majd mit gondol, de ezek tini nyavajgasok.

A kerdes nem az o hogyan all hozza, hanem az, TE hogyan allsz hozza? Legyen annyi onbizalmad ELEVE, hogy ha mar randizgatsz egy pasival es le is fekszel vele - evidens hogy egyutt vagytok. Es leszarom a mai kor divatjat ha nekem ez az ertekrendem eszerint cselekszem. Ha a masik fel nagyon nem igy gondolja - akkor beneztem. Max ez a reakciom. De nem az hogy o dontse el mi legyen velunk... ;D

2020. jan. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? De ha randiztok ez hogy nem merult fel, hogy mi van veletek?
2020. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány randi volt összesen?
2020. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!