Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is előfurdul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfurdul hogy nehezen tudtok dönteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel párszor randiztam, jól sikerültek a randik. Pár randi után mondta hogy ő hamar szeretne gyereket, nem szeretne éveket várni. Nem tudom hogy jó ötlet lenne e. Azért is mert már van 2gyerekem.. Az a baj hogy sokszor nehezen tudok dönteni. Mit tanácsoltok?
máj. 15. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyértelműen igen a válasz akkor ne menj bele. Alig ismered még.
máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen dologban nem szabad elhamarkodottan dönteni.
máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt hamar...1 lányom van nem kell több és nem is szülnék senkinek.
máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő saját gyerekre vágyik, neked pedig van már 2. Egyértelműen nem elégedne meg azzal, hogy a te gyerekeidnek a nevelésében vegye ki a részét, akik más apától vannak, és semmi köze hozzájuk.
máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár randi után szerintem elhamarkodott gyereket csinálni, viszont azt el tudod dönteni, hogy szeretnél még közeljövőben gyereket vagy sem. 30 felett szerintem fél-1 év együttélés után már lehet dönteni.
máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy azt szeretné ha 1.5 éven belül megszületne. Szeretne saját gyereket.
máj. 15. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os az ilyen mejen a bús p*csába!

Mit képzel ez, hogy majd ő neki dátumra valaki kihordja és megszüli a gyereket, mint egy megrendelt terméket kívánság szerint?

Mi van akkor, ha valakivel ismerkedik és pl beteg és nem lehet gyereke, vagy épp nem tud teherbe esni?

Ő nem társat és párkapcsolatot keres, hanem egy tenyész nyulat, aki gyereket szül neki.

máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!