Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfurdul hogy ha...

Veletek is előfurdul hogy ha rendőrt láttok az utcán, attól inkább féltek ahelyett hogy biztonságban éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Büntetetlen előítéletű vagyok, de mégis félek tőlük valamiért.


Nagyon fura…


2023. jan. 13. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Mert inkább ártanak, mint szolgálnak és védenek. De nem mind es nem mindíg. Az általános vélemény rossz sztem.

Pláne, hogy egy hirhedt capo a főnökük.

2023. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, engem megnyugtat. Idősebbektől (60 felettiek) szoktam hallani, hogy rossz érzést kelt bennünk, az előző rendszer miatt.
2023. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Bennem is inkább rossz érzést keltenek, de nem csak ők, hanem a katonák is.
2023. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
3-as vagyok. Reflektálva arra, amit a 2-es írt, én 22 évesen érzem ezt. Számomra az erőszakos, elnyomó rendszerek szimbólumai a fegyveres, egyenruhás emberek.
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell tőlük félni, ugyan olyan emberek mint te vagy.


Nálam pl volt, hogy egyszer egy kanyar után a kisvárosban, hirtelen az úton ált vagy öt német rendőr,meg is lepődtem, kért egy jogsit aztán jó utat kívánt.

2023. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

#4. Amikor tegyük fel kirabolnak, betörnek hozzád kiket hívnál?

Erőszakos, elnyomó rendszer? Hol?

Ne legyen rendőrség?

Legyen anarchia?

2023. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a rendőr és a katona is pozitív. Biztonságot érzek, ha látok egyenruhásokat.
2023. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Alaptalanul nem szokás félni azért. De ha se forgalmid, körözik a járművet, ittál is, úgy igen.


Kötelező volt utcán is a maszk 1 éve, nekem nem volt, így kint megvártam a másikat a bejáratnál, felbukkan két bordó sapkás járőr mindkettőn maszk, az egyik dohányboltba ment, én meg ott álltam, hova menjek? Megnéztek de nem szólt egyik se, pedig a társa 3perc alatt simán intézkedhetett volna.

2023. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát, alapvetően senkivel nem érzem magam biztonságban, akinél fegyver van/lehet...
2023. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Nálam is ez van...
2023. jan. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!