Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megfordult? A nők kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megfordult? A nők kezdeményeznek? Ez nem a mi feladatunk volna?

Figyelt kérdés
Kicsit furának tartom.
2010. okt. 28. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ja
2010. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hiszen ősidők óta ezt tesszük
2010. okt. 28. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Evolúció! :P
2010. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdeményezhetne egy nő? Szerintem ez nincs nemhez kötve, hogy kinek a dolga. Ha tetszik valaki, akkor próbálkozzon, és ne a másikra várjon. Nekem ez a véleményem.
2010. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sokminden megváltozott az ősidők óta. Evolúció..:D
2010. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Velem még ilyesmi szerencsére nem esett meg
2010. okt. 28. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, nekem alig volt kapcsolatom ahol a srác kezdeményezett. Vagyis de. Amíg csak neten keresztül beszélünk, addig csak ők írnak rám stb. De személyesen eddig mindig nekem kellett a srácot megközelíteni, jelezni, hogy bejön. Még ha tetszettem is neki, akkor se lépett. Picit hiányzik, hogy EGYSZER egy pasi jöjjön oda és ne én...
2010. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na nekem ezt nem kell kétszer mondani, hogy induljak
2010. okt. 28. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
20:41-es vagyok, azt azért hozzáteszem, hogy volt, aki kezdeményezett, de csak abból a szempontból, hogy miután mástól meghallotta, hogy tetszem neki, és előtte sokat hülyéskedtem vele, csak utána jött oda...
2010. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, és soha sem kezdeményeztem. na egyedül is vagyok:D

Sajnos ez van. A mai pasiknak már a kiujjukat sem kell mozdítani egy nőért:(

2010. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!