Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A prostihoz járás megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostihoz járás megcsalás?

Figyelt kérdés
Azt figyelembe véve, hogy a házas férfiak nagy része igénybe vesz ilyen szolgáltatásokat (érzelem mentesen) mennyire elvárható a 10-20-30-40 évig tartó monogámia? Monogámia ami pont ellentétes biológiai késztetéseinkkel?
máj. 15. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

"Monogámia ami pont ellentétes biológiai késztetéseinkkel?"



Értsem úgy ezt a kérdést, hogy nem bírsz a himbiliddel és a társadalom tehet róla? Prostikkal akarsz dugni, de közben a pároddal maradni? Vagy csak általánosan kérdezed? Természetesen igazából nem számít bőven. Hogyha valakinek kevés a párja akkor dobja be a nyitott kapcsolatot, váljon el, szakítson én szerintem ne csalja meg se prostikkal, se a szomszéd Juliskával a párját. A megcsalás döntés kérdése. Aki nem bír magán uralkodni az még a fán mászkál mindig mint az ős-őskorban...

máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
a mi tarsadalmunkban ha a futykosod mas huvelyebe vagy egyeb testnyilasaba helyezed a tarsaden kivul az megcsalasnak szamit
máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy mennyore elvárható, ha engem megcsalna a férjem, ugy kivágnám, mint macskát szarni! Ráadasnak kiforgatnám mindeneből, a gyerekre meg annyi joga lesz, hogy fizetheti a gyerektartást!
máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem zavarna ha a nő férfikurwákkal dugna a hátad mögött?
máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Az ilyenre azt mondom nem kötelező velem lenni.
máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha én is szexelhetek érzelem nélkül egy más pasikkal, akkor felőlem menjen.
máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"a házas férfiak nagy része igénybe vesz ilyen szolgáltatásokat"


Ezt az állításodat támaszd alá valamivel.


Én ugyan nem olvastam erről statisztikai adatokat, de szerintem a házas férfiak kicsi része jár prostituálthoz.

máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy milyen logika mentén nem számítana megcsalásnak
máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen👍
máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8


Érzelem mentes kontakt? Ha a falba lyukat vájsz és abba bedugod az is megcsalás?

máj. 15. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!