Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogy kell értelmeznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kell értelmeznem?

Figyelt kérdés

35 éves nô vagyok. Múlt héten megismerkedtem egy 50 körüli férfival egy rendezvényen, ahol elkèrte a számom. Rá 2 napra fel is keresett, randira hívott. Én értelemszerûen beleegyeztem, az idôpontot sikerült is fixálni, viszont épp a helyszín/program megbeszélése közben voltunk (mindezt írásban), amikor egyszer csak nem válaszolt az üzenetemre, sem a kérdéseimre. Ennek már több, mint 2 napja. Szerintetek is ezt úgy kell értelmeznem, h tárgytalan a holnap estére tervezett randink?

Ti adnátok neki esélyt, ha idôközben elôkerülne?

Köszönöm, ha válaszoltok!

Szép napot mindenkinek!



máj. 16. 08:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, hogy elromlott a gépe.
máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
Én szépen letiltanám.
máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 gergelice16 ***** válasza:
33%
Ha elromlott volna a gépe, biztos megoldotta volna 2 nap alatt, hogy valahogy máshogy elérje. Én azt tudom elképzelni, hogy történt valami nagy dolog (valaki meghalt, súlyos betegség stb.), és emiatt a randi kisebb prioritást kapott. Ha megoldódik a dolog, biztos keresni fog, és elmagyarázza, hogy mi történt. Ezt várd meg, és utána dönts, hogy adsz-e neki még egy esélyt.
máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem normális ember ilyet nem csinál. Amit előttem írtak, én azt sem tartom valószínűnek. Bármi is történjen a családban, illik legalább annyit válaszolni; hogy tegyetek át máskorra. Valószínűleg csak hülyített, gondolom felesége is van stb stb. Én nem foglalkoznék ezután vele. Aki eltűnik napokra és válaszra sem méltat annak nincs több mondanivalóm.
máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 gergelice16 ***** válasza:
43%
Miért kell rögtön a legrosszabbat feltételezni? Igen, van esély rá, hogy nem tisztességes, de nem kell rögtön ebból kiindulni. Ne készülj a randira, de hallgasd meg, ha újra megkeres.
máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Erre a randira nem készülnék. Esetleg később ha tudna ésszerű magyarázatot adni az eltünésére, meg normális lenne utána, akkor talán átgondolnám.
máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%

LOL, hallgassa meg ha olyan hülye a kérdező nyugodtan.

Ugyan micsoda hátráltatja abban, hogy leírja miért nem elérhető? Törött kezek, kóma, börtön, vagy micsoda? Ha tudta előre, hogy tele van a naptárja akkor előre kellett volna szólni, ha meg munkamániás nem is kéne ismerkednie párkapcsolat céljából hanem csak szexre. Valószínű, hogy párja van, vagy csak majd előszedi a kérdezőt szexhiány miatt. Úgyhogy nem kéne meghallgatnia hanem törölni a fenébe.

máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Azért adj még esélyt hátha normális ami miatt nem tudott válaszolni.
máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Bármi lehet. Kórházban van, meghalt stb.
máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pont a program megbeszélése közben tűnt el? Akkor én nem terveznék...majd felhív, ha van mondandója.
máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!