Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy szabadlélek, s hogy a kapcsolatban a partnere is legyen az, hogy értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Hogy a partnere ne mindig rajta csüngjön,adjon neki teret, ezt várja el.

Minden jól alakul az ismerkedésünkben emellett. Mennyire bízzak benne?



2015. szept. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem monogám.


2. Szeret külön programokat csinálni a párja nélkül, ehhez ragaszkodik, természetesen a párjának is megvan a joga a külön időtöltéshez.


Te ismered, neked kell tudnod, melyik verzió a helyes.

2015. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg a második válasz kedves első válaszadó. Bízni szeretnék benne.
2015. szept. 21. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, kapcsolatban szükségem van szabad térre, és ilyenkor a legfontosabb, hogy párom bízzon bennem, egy lányt se csaltam meg, akivel komoly kapcsolatban voltam, de volt olyan aki ezt nem hitte el, úgyhogy szakítottam vele emiatt.

Szóval, ha szereted, akkor bízz benne! Ha nem bízol benne, akkor teljesen értelmetlen az egész kapcsolatotok.

2015. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben:

Inkább a haverokkal bulizik, mint veled és akkor sem visz magával, ha amúgy mindenki más hozza a barátnőjét. Ez vonatkozik a több napos nyaralásokra is.


Teli van lány barátokkal, akikkel kitárgyalja a magánéleteteket, hiszen ők a lelki társai.


Flörtöl a kolléganőkkel, hiszen ez még nem megcsalás, a kezedet fogva feltűnően bámul más nőket, hiszen nem fogadott vakságot.


Ha valaha is szóba kerül köztetek bármilyen elkötelezettség, akár összeköltözés, személyes sértésnek, zsarolásnak, a szabadsága korlátozásának tekinti.


Ha valami problémátok van, megoldás keresése helyett tovább száll a szabad lelke a következő lányhoz.

2015. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!