Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt céllal közlik az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt céllal közlik az emberek vagy csak sima információ?

Figyelt kérdés

Új férfi érkezett a teniszklubunkba, hirtelen keresett partnert, és csak én voltam "kéznél", így velem játszott egy órát (én nő vagyok).

Csapatmeccsekre akart gyakorolni, mert mint mondta a jelentkezéskor "nem túl fitt". Ezt tisztáztuk is kb. az első percekben, hogy jelenleg egyikünk sem, ezért csak egy órát játszunk.

Nagyon jó volt, meg is beszéltük a következő alkalmat, 2 nap múlva magával hozta a kislányát is, aki a barátnőjével játszott közben a közelben. Viszont játékszünetekben fontosnak tartotta megkérdezni, hogy nekem van-e gyerekem, illetve közölte, hogy ő elvált, 2 hetente van nála a gyerek.

Sok férfival játszottam már, de soha egyik sem beszélt a magánéletéről, van amelyik még évek után sem.

Nyilván ez most nekem azért számít, mert tetszik a pasi.

Viszont felém nem szoktak érdeklődést mutatni emberek, ezért furcsa lenne, ha ez ilyen irányú közlés lett volna, hogy "szabad a pálya".

Szóval lehet, hogy csak sima információ volt róla és ennyi? Ennyi erővel arról is beszélhettünk volna, hogy ki mit dolgozik, de arról nem volt szó. :)


máj. 22. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Azt, hogy van e jelentősége ennyiből még nem tudni, lehet azért mondta, mert szimplán ott volt a gyereke.

Párszor ismerkedtem kisgyerekes apukákkal, azt momdtam soha többet! Hétvégente mindíg megy a kölökért viszi moziba állatkertbe programozmi, ilyenkor extrán jófej apukák próbálnak lenni mivel hiányzik nekik a gyerek, és azt a közös programot, hogy a gyerekével legyen nem fogja rád cserélni! Én akit ismertem minden hétvéegén ment a gyerekért, sosem ért rá hétvégen. Persze megértem a gyerek az első, pont ezérr nalam elvalt kisgyerekes apuka kizárt.

máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg ez nem a jófej apa típus. 2 hetente van nála a kölyke és random idegeneknek is késztetést érez, hogy magyarázkodjon. Mintha azt mondaná "amúgy ez nem is az én gyerekem, ha úgy vesszük".
máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem van celja vele. Egufajta szuro, igy mindenki, te is tudod rola, hogy mi a statusza. Igy nem kell beprobalkoznia olyannal, aki nem fogadna el a gyereket, elore le van futva ez a kor. Pusztan ennyi.
máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti akar vmit. Férfiak kb. semmitse beszélgetnek magukról. Ha férj elmegy haverokkal, hazajön, megkérdezem, hogy mi van a feleséggel, gyerekkel, fogalma sincs. Attól még, hogy hétvégi apuka, van gyerek a képben. Én le is hidaltam volna, ha csak 2hetente látja a kislányt, ez milyen már. Hét közben nem ugrik be hozzá vagy hozza el oviból, suliból, csak úgy?
máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egufajta szuro, igy mindenki, te is tudod rola, hogy mi a statusza. Igy nem kell beprobalkoznia olyannal, aki nem fogadna el a gyereket, elore le van futva ez a kor."


De mi van itt lefutva? Csak közölte, hogy van gyereke. Azt nem tudja, hogy bejön-e a kérdezőnek, vagy hogy a gyerek probléma-e.

máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja valoban. De ha tovabb fuzi a kapcsolatot a kerdezo, akkor mar ez a resz ki van pipalva.
máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!