Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves szűz pasival kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves szűz pasival kezdeni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ilyen sráccal. Igazából én kezdeményeztem a beszélgetést mert elég érdekesen írta le magát, akkor még nem voltam teljesen tisztában a dolgokkal. Azonnal találkozni akart de ezt megelőzte több órás telefonbeszélgetés. Hajnalban is, nem aludt inkább csak beszélni tudjunk. Aztán 3 órát utazott hozzám és ugyanennyit vissza haza. A randevún udvarias volt és rengeteget beszélgettünk, sétáltunk de azért az irányítás hogy hova menjünk az nálam volt.


Beszéltünk kapcsolatokról. Na de neki legfeljebb próbálkozásai voltak és elmondása szerint sosem jutottak el odáig. Azt hiszem sikerült belefutnom annak a lánynak a profiljába aki konkétan vissza is utasította emiatt, mert hogy nem akar tapasztalatlannal lenni. Ezt a srác kissé elérzékenyülve mesélte. Nem kalandot keres, hanem az igaz szerelmet.


Na már most ez szépen hangzik, de én szintén az ő korosztályába tartozom és volt már 5 éves kapcsolatom, több alkalmi kapcsolatom, kalandok stb. Ráadásul 17 éves korom óta elköltöztem a szüleimtől, dolgoztam és azóta is inkább én támogatom őket mintsem fordítva. Ő pedig még mindig családdal lakik, az állása nem rossz, menő autó stb. Rondának sem mondanám.


Az első randi után rögtön felajánlott egy családi nyaralást mert hogy örülnének nekem. Kedves ajánlat volt és bár hozzátette hogy addig úgyis találkozunk…én elgondolkodtam rajta hogy az intimitást nem inkább kettesben kellene megalapozni, addig ilyet minek dob fel valaki? Szóval én meg azt ajánlottam neki hogy legyen egy közös hétvége ahol csak kettesben vagyunk mert addig is kiderül mennyire tudunk együtt működni.


Az első randi végén is nekem kellett egy szájrapuszit kezdeményezni, mert teljesen zavarban volt és azért 6 óra beszélgetős program után, mivel volt összhang…gázabbnak éreztem volna két puszival elválni.


Persze mindennap ír nekem, meg reagál minden apró mondatomra de kezdem egyre negatív színben feltüntetni az egészet 😅 hogy ez nem nekem való. Én egy impulzív, intenzív csaj vagyok. Akkor pezsgek ha van izgalom, mély témák, programok…nem az hogy milyen ebédet csinált a család stb…irányítani nem esik nehezemre de az annyira nem tetszik nekem, hogy szerinte 2 hónap szex nélkül teljesen kibírható meg hogy ilyen naivan igaz szerelmet keres. Mi van ha a családjához akar költöztetni, nem hajlandó elhagyni a fészket. Meg nem szeret sportolni. Lehet hogy egy lusta sznob lenne idővel. Lenézne mondjuk engem azért mert a szüleim nekem nem teremtettek meg dolgokat és én támogatom őket.


Tudom, ezek leginkább a fejemben vannak…de jeleztem neki hogy vannak kérdéseim. Miket és hogyan vessem fel neki hogy kiderüljenek a dolgok… a közös hétvégére pozitívan reagált egyébként.



máj. 24. 00:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

Már ne haragudj, de 25 évesen ez hol nem red flag, hogyha jól értem, már az első randin családos nyaralásról beszél a drága? Totál nincs képben, hogy mi normális. Ilyet nem mondunk az ismerkedés elején, ennek sehol sincs ott az ideje, amikor még nem is szexeltetek, meg semmi hosszabb kapcsolat.


Ettől függetlenül, amiket leírtál azok csak félelmek, hogy ez lenne, az lenne, amaz lenne... semmi bizonyíték nincs rá, és ezekről lehet beszélni.


Még a fenti nyaralós dolgot is meg lehet neki mondani telibe, így ahogy leírtam, hogy figyelj te ezt úgy érzem nem tudod, de ennek nagyon nincs itt az ideje, nagyon korai volt, és miért... ezekről is lehet beszélni.


Mindenben a kérdés, hogy te ezt akarod e, szerintem nem.

máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%
Inkább ismerkedj velem, én egy impulzív, tapasztalt csávó vagyok :D
máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Fú, de gáz ez a kérdés...
máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez egy naív kedves srác így leírtak alapján aki szeretne kötődni végre s egy kapcsolatot.

Egy olyan aki bár nem tudja mit hogy kellene (családbemutatás még várhat) de próbálkozik s ha nyitott a beszélgetésre, ismerkedésre egy jó pár lehet belőle.

A többi félelem a te fejedben van. Leutazott 3orat a randiért s nem azért ment megfektessen. Akkor ha jön az igény külön költözni is el fog tudni.

Neked nem igényed, hogy ne a testeddel ismerkedj? Mert akkor itt te nem vagy kész a normális kapcsolatra nem ő.

máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Melyik része gáz? Hogy bennem felmerülnek kérdések?
máj. 24. 00:25
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

5


Figyi, sok a rizsa, de tök feleslegesen... Téged az zavar, hogy szűz, hogy úgymond másnak se kellett, akkor neked miért is kéne...

Bocs, de szerintem ultragáz ez a gondolkozás... De eléggé általános, sajnos.

máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A testemmel ismerkedjek? Egyáltalán nem másztam rá és fel sem hoztam a szex témát. De vannak rossz tapasztalataim, anyapicikéjével kapcsolatban és ezért inkább óvatos vagyok.
máj. 24. 00:27
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Tudjátok mi a gáz? Légnemű tüzelőanyag.
máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
6-os kommentelővel értek egyet, szerintem is az a te problémád, hogy gáznak éreznéd, ha olyan férfival összejönnél, akinek még nem volt barátnője.
máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

9


Teljesen nyilvánvaló, hiába pontoztak le a többiek. Nem véletlen, hogy a kérdésben is ezt emelte ki...

máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!