Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan csaj aki megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Van itt olyan csaj aki megismerkedne egy 25 éves rendes, komoly gondolkodású pasival elsősorban Hajdú-Bihar megyéből?

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet, hogy egy ismerősöm itt találta meg a nagy Ő-t és ezen felbátorkodva én is teszek egy kísérletet :) Szívesen megismernék 18-28 év körüli lányokat akiknek nem kizárólag a pia, buli a lételemük és tök komolyan tudnak gondolkozni az életről. Ilyen mindenkinek megmutatom milyen gyönyörű vagyok és jelöljem be Facebookon típusú lányok akik aztán vissza nem írnak kérem hanyagoljanak.

Kizárólag normális társat próbálnék keresni. Olyat aki idővel családot is szeretne hozzám hasonlóan. 25 vagyok és épp elég idős ahhoz, hogy ezen gondolkodjak.

Sok csalódás ért már ezért leírom miért is itt próbálok találni társat!


1. Élőben a legjobb ismerkedni, viszont: munkám miatt nagyon nincs időm. Nagyon nehezen ismerkedem élőben, bulizni nem szoktam. És hiába van meg minden... egy társ mindenképpen hiányzik az oldalamról.

2. Internetes társkeresők: Próbáltam már! Nagyon sok ál regisztráció van vagy csak olyan lányok vannak fent akik szimplán megmutatják milyen szépek. Nem utolsósorban VIP tagság kell mindenhová amiről nem nyilatkoznék. Erről mindent elmondtam...

3. A GYK nem társkereső. De sose lehet tudni, hogy nem épp itt ismerem meg a párom. És próbálkoztak már mások is.


Elsősorban Hajdú-Bihar megyei lányokkal ismerkednék meg, de a távolság engem nem zavar. Lehet az ország másik végében is, ha jól kijövünk és egy rugóra jár az agyunk. Olyankor már megoldható dolog a távolság.

Elsősorban az számít, hogy az adott illető milyen tulajdonságokkal rendelkezik. De hiába is tagadjuk olykor a külső is számít. Valami meg kell, hogy fogjon a lány külsejében is. És ez oda-vissza érvényes.

Ismerkedés során természetesen képet is küldök magamról. Nem tartom magam rossz pasinak, de ezt ítéljék majd meg a csajok!

Akinek kedve lenne ismerkedni, írjon rám privátban nyugodtan ;)


25/F (Hajdú-Biharból)



2013. szept. 5. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is találtam már itt jó pajtást, de nem ilyen direkt módon. Nem lehetsz komoly gondolkodású, ha itt akarod megtalálni a párod. Próbálj inkább lazábban tekinteni erre a dologra, ez nagyon görcsösnek hat.
2013. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!