Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytassam a randizást egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a randizást egy olyan emberrel aki jelenetet rendez egy étteremben az étel miatt?

Figyelt kérdés

2. Randim volt egy férfivel, aki velem ugyan kedves, külsőre is az esetem, de már hallottam jópárszor zsőrtölődni másokról, és a mostani reakciója kérdéseket vetett fel bennem.

Egy étteremben voltunk ő csirkepaprikást kért, fogalmazzunk úgy, hogy nem a hagyományosabb módon volt elkészítve az étel, hanem fine dining szerűen.

Amikor megkapta az ételt teljesen felvolt háborodva, hogy ennek nem ilyennek kell lennie, a pincért az asztalhoz hívta és hisztérikusan mondta, hogy a szakács egy csirkepaprikást sem tud elkészíteni, és ennek nem ilyennek kell lennie és ez milyen gáz. Egyáltalán nem tudta kultúráltan és higgadtan előadni, hanem teljesen felvolt zaklatva, nem tudta nyugodtan előadni a mondandóját, és a pincérrel szemben tiszteletlen volt, aki ugye semmiről sem tehet.


máj. 24. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne folytasd!!!

Szerinted otthon te mit fogsz kapni, ha sós lesz a húsleves?

máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem folytatnám. Hidd el, hamer te is ezt a stílust hallgathatnád vagy még különbet.

A 2. randin még mindenki igyekszik a jobbik oldalát mutatni, és akkor is így sikerült. Szerinted mire számíthatsz később?

máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kuka ez a viselkedés.

Apukám pont ilyen, eleget szégyenkeztem miatta éttermekben életem során, a párom ne csinálja ezt mert agyvérzést kapok.

máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Red flag, mondom ezt ferfikent. Igazi ruppotlan, csoro viselkedes, otthagy 10 ezer Forintot es azt hiszi csicskaztathatja a pincert.
máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örüllj neki, hogy ez most derült ki nem két gyerek után összemacskásodva, most még független nőként kiléphetsz. Habár ha ilyen hisztérika arra számíts, hogy lehord majd mindennek, meg lehet még zaklatni fog egy darabig. Az ilyen idegbeteg emberek sajnos nem javulnak.
máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Nem, mert primitív.

Alap illemszabály, hogy intelligensen és diszkréten jelzed egy étteremben, ha nem felel meg az étel vagy valami gond van vele. Aki erre nem képes annak lapát, még a baráti körben is.

máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú de kiröhögtem volna. :D

Mint egy dedós akinek anyu nem kent elég lekvárt a palacsintába, ezért hisztizik.

máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!