Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha szeretne tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szeretne tőletek valamit egy srác akit nem ismertek csak látásból, akkor is örültök a próbálkozásának ha nem tetszik a srác, vagy csak akkor ha tetszik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

én örülök neki, mert tudom, hogy tetszhetek valakinek, ha akkor épp nincs barátom, és ez erőt ad

a srácot meg szépen lekoptatom ha nem tetszik:D

persze később változhat a véleményem, és az jó ha nem adja fel a fiu, de az már szánalmas ha nagyon nyomul, és mindenépp azt akarja, hogy vele legyek

2010. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak akkor lesz belőle vmi, ha nekem is tetszik
2010. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalom növelésére jó!!Nekem volt olyan h próbálkozott 1 hónapig minden áldott nap,és nem tetszett,és eltelt 2hónap és azt éreztem h kell nekem ez a pasi!de akkor már talált magának egy lányt ők szakitottak azóta valahogy összekeveredtünk de nem tud már szerelmes lenni belém!és azóta szerelmes vagyok belé nem tudok rá nézni egy pasira sem!2éve szeretem de nem tudja!
2010. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!