Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti elmennétek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmennétek randizni olyan sráccal, aki ismeretlenül leszólít titeket, vagy csak olyannal, akit ismertek valamennyire? Miért?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem mennék el olyannal, akit akkor látok először, nézhet ki akárhogy. Annyiszor felmerült itt a téma, hogy érdekel, ti mit gondoltok.
2011. okt. 25. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Te is elmennél, ha baromi jól néz ki a srác, hidd el.
2011. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
hát ha tényleg akkor látom életemben először, akkor biztos nem.
2011. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LadyLee ***** válasza:
100%

Sokáig én is így voltam vele, de mára már revideáltam álláspontomat és bizonyos esetekben elmennék - ha elsőre szimpatikus az illető, különösen, ha valami frappáns módon körnéykez meg, stb.


De az is tény, hogy kapcsolatom ilyen randiból még sosem alakult.

2011. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztosan nem, eddig sosem mentem, pedig külsőre szólított le jobb pasi, mint akibe végül szerelmes lettem és járunk.
2011. okt. 25. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Én meg biztosan tudom, hogy ti lányok mindig mást gondoltok, mint amit mondotok!


Ha azt mondja egy lány, hogy neki csak kedves, értelmes fiúk jönnek be, tuti, hogy nem soká összejön egy bunkó, tahó, 8 iskolás senkivel.

2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondtam arról, hogy milyen pasik jönnek be, egyszerűen azt közöltem, hogy ha elém áll egy teljesen ismeretlen, ahhoz én csak a külseje alapján nem fogok vonzódni. Jól van, legyen igazad és majd randizok egy tahóval, de vele sem ránézésre, hanem akkor, ha már legalább átlagosan óránként 3-at szellentett egy napon keresztül és így sikerült megismernem.

Ami talán érthetőbb indok, hogy miért nem: nincs bizalmam és átverhető vagyok, emiatt sem megyek el utcán leszólítóssal.

2011. okt. 25. 15:38
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem veszíthetsz azzal semmit, ha beülsz egy kávéra.

De én is biztos vagyok benne, hogy van olyan pasi, akivel elmennél. Csak még nem találkoztál vele.

2011. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dönthetsz így.

De másképp is, s csak néhány szabályt tarts fejben:

- Nyilvános hely legyen, ahol mások is vannak és feltűnik ha valami nincs rendben.

- Ne ülj be az autójába.

- Ne tégy kétértelmű megjegyzéseket

(- Ne kérj tőle pénzt, semmiért.:)

2011. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Sokáig én is így voltam vele, de mára már revideáltam álláspontomat és bizonyos esetekben elmennék - ha elsőre szimpatikus az illető, különösen, ha valami frappáns módon körnéykez meg, stb.


Igen, bizonyos esetekben :)...azaz, ha egy csillogó villogó mercedes, vagy audi ból intene le téged, és egy antonio banderast is felülmúló kinézettel rendelkező pali az illető, aki odalépne eléd peckesen a tökét kidomborító feszülős farmerben. Jól gondolom ugye, hogy erre gondoltál?

2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem egy drága autó inkább hátrány, visszataszító, amikor valaki közszemlére teszi az anyagi helyzetét. A számomra ideális partnernek ha van pénze, akkor sem a divatos drága autókból fog választani és más módon sem kérkedik ezzel. Annyira eltérő a gondolkodásom ezektől az emberektől, hogy esélytelen lenne egy kapcsolat köztünk, nekem kínos lenne így élni.
2011. okt. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!