Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok megismerni fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok megismerni fekete (néger) & ázsai fiatal lányokat/csajokat?

Figyelt kérdés
Olyan 18-24 között szeretnék fekete (néger) & ázsiai lányokkal ismerkedni !! Légyszi segítsetek
2009. jan. 6. 03:31
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Menj el Afrikába és/vagy Ázsiába...
2009. jan. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre annak idején én is kíváncsi lettem volna, bár persze most már mindegy. :)


Talán triviálisnak hangzik, de az ország gyakorlatilag minden települése igen jól el van látva kínai boltokkal/éttermekkel... Érdemes bejárni őket, mert ahol tényleg kínai a tulaj/személyzet, ott előfordulhatnak értelemszerűen ilyen korú kínai lányok is (vagy épp lehet ilyen korú lányuk a tulajoknak/ott dolgozóknak).


Másik lehetőség, ha különböző közösségi oldalakon/társkeresőkön bőrszín szerint keresel. Az eredmény itt általában igen minimális (ha van egyáltalán), de egy próbát megérhet, hátha.


Amúgy meg nyitott szemmel kell járni az utcán, és ha látsz ilyet, hát megszólítani. Én ezt kétszer is megcsináltam annó egy ázsiai leánykával, és bár hosszabb távon semmi nem lett egyikből se, de mindkettő kellemes ismeretség volt, és jól el lehetett beszélgetni velük. :)

2009. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom ajánlani, hogy járj nyitott szemmel az utcán, vagy ami még jobb bizonyos egyetemek szoktak cserediák programokban részt venni. Az ilyen egyetemek bulijaira elmész vagy majd kitalálod.
2009. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!