Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni normális fiúkkal?

Figyelt kérdés
Olyanokkal akik nem csak dugni akarnak, nem járnak minden hétvégén kocsmába/discoba. Műveltek, nem buták. De jó a humoruk és sokat lehet velük hülyülni. Nem csak az a fontos nekik, hogy egy csajnak nagy melle legyen, kerek feneke. Nem csak azokat nézik meg akik mindent kipakolnak és facebookra meztelen képeket töltenek fel. Szóval Normális, rendes srácok? vannak még ilyenek? És, ha igen hol? Főleg a 16 és 20 közötti korosztályban.
2010. okt. 30. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak a jól kinéző pasikkal foglalkoznál, rögtön találnál ilyeneket.
2010. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vágyok külsőleg tökéletes pasikra. Amúgy is tudom, hogy ő nekik nem tetszenék.. Nem vagyok egy szépség..
2010. okt. 30. 15:15
 3/18 anonim ***** válasza:
pl én :D
2010. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom lány vagy, és minden lánynak a külső a legfontosabb (v a pénz). Aztán meg sírnak, h minden pasi hülye bunkó.
2010. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Kedves" 15:20 -as válaszoló!

Képzeld nem minden lánynak csak a külső és a pénz fontos. Attól még, hogy neked eddig csak rossz tapasztalatod volt nem kell általánosítani.

Köszi!

2010. okt. 30. 15:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Mikor minden héten buliba jártam , kocsmába , betéptem , bunkó paraszt voltam akkor érdekes mindig találtam valami csajt , mióta nem járok el bulizni , nem tépek , nem iszok , érdekes azóta valahogy nem találok csajt :D

Ezzel annyit akartam mondani , hogy elég sok csaj azt hangoztatja , hogy a visszafogottab , buliba nem járós srácokat keresik , külső nem annyira fontos , érdekes én még személyesen egy csajjal se találkoztam aki ugyanezt vallaná :D

de azért szívesen megismernélek ;)

2010. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, h azt se érdekli egy pasi lelkivilága, aki váltig állítja h igen. Sok lányt ismerek, mind azt mondják h kedves és rendes vok, de mind csak barátkozni akar velem, mert ronda vok. Az előző is jól mondta. Innentől kezdve miről beszélünk?
2010. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

15:26!

Hát nekem az újabb éned egyértelműen jobban imponál.

És én viszont meg egy bulizós srácot nem vállalnék be.


Utolsó!

Sajnos ehez nem tudok mit hozzá fűzni. Engem meg azért utasítanak vissza a pasik, mert nem járok bulizni, nem iszom le magam és nem adom oda magam mindenkinek..

2010. okt. 30. 15:41
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
nagyon helyes a többi lányoknak is ilyeneknek kéne lenniük de hát a modern kor...
2010. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem pl pont jó lenne egy ilyen lány, csak egyrészt elmúltam már 20, másrészt ahogy már mondtam, ronda vok.
2010. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!