Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nem lehet normális és szép pécsi vagy közeli lányokkal megismerkedni. Vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egy csomó bitang jó nővel meg tudtam ismerkedni a társkeresőkön.De egyik sem pécsi.Most a sors ver engem vagy mi?Ha elmegyek Kecskemétre,akkor meg tuti ottani jó nőkkel nem fog menni az ismerkedés. :D

A pécsi csajokkal ha felveszem a kapcsolatot akkor csak a B-kategóriával jön össze a találkozó.Totálisan rühellem ezt a helyzetet.A baj nem hinném,hogy velem lenne,mert akikkel találkoztam mind belémestek-Igen értek a nők nyelvén-ennek ellenére örülnék ha valami jó pécsi csaj összejönne. :S 23/F


2010. nov. 27. 01:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok! (egy Komlói) 23/F
2010. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

jó nő legyen, de legyen helybe is? nem akarsz egy kicsit sokat :))

az én tapasztalatom az, hogy a jó dolgokért (kapcsolatokért), harcolni kell, áldozatokat kell hozni, be kell vállalni


aztán tudok olyat is akinek nem kellett, azt kívánom, hogy te legyél a második kategóriába

sok sikert :)

2010. nov. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt ki kell várni.sajnos addig amíg megkaphatsz akárkit,addig rögös út vezet.csak pénz kell meg egy autó.én tudom milyen szar amikor nem tudsz mozogni.egy csomó jó nő kimarad az életedből...találd fel magad,csinálj pénzt,és aztán észreveszed,h megfordult a világ...
2010. nov. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

06.32

A pénztől a világ nem fog megfordulni, ez biztos.

2010. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
01:18 ne mond h komlói vagy?o.O XDD
2010. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pécsi lány vagyok, és én is így látom, csak a pasikkal. Sajna pécsiek közt nem nagyon találok senkit.

Találtam valakit, de Ő 200 km-re lakik...pedig érte minden helyit félretettem volna...sajna nem mindenki látja be, hogy van amiért küzdeni kell...

Na de a lényeg, hogy várj szerintem hátha fennakad valaki a hálón.


22N

2010. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem lenne kedved esetleg megismerkedni?Baj nem lehet belőle. ;)

2010. dec. 6. 01:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem hinném, hogy az eseted vagyok!

2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2010. dec. 7. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok épp modell alkat. :D
2010. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!