Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nekem bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem bejön. Honnan tudhatom h tetszem neki?

Figyelt kérdés
Én egy 13/f vagyok és van egy 14/l aki azt hiszem tetszik még csak párszor találkoztunk de nem tudom mit csináljak lécci segítsetek. előre is köszi.
2010. okt. 30. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erere énis kiváncsi ok énis 13f vok:P
2010. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
onna tudhatod h megkérdezed-.-
2010. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

általában a 12-20-ig a lányok az idősebbekre buknak!

szerinem próbálkozz jóval később vagy fiatalabb csajnál. aki kb 2-3 évvel fiatalabb nálad. neki biztos bejössz. :)


am 13 évesen még igen korai..

2010. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
mi koraii oszt.tásamnak van pasija azt má kurtak is nah aza hamar nem az xD
2010. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én fiu vok de éna z idösebb lányokra bukom :P de a szép oszt.társakkal is beérem xd
2010. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
köszönj neki mosolyogva,
2010. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ha pozitív visszajelzést kapsz, esetlg valami szerényebb bók is jöhet...sok sikert!
2010. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj de 13éves színvonalúak a válaszok.
2010. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

De ez még mindig kevés. ahhh :(

2010. okt. 31. 16:56
 10/11 anonim válasza:
Először próbálj meg komolyabban viselkedni mint egy13 éves. Kezd el beszélgetni vele(kedvenc zene,hobbi,milyen a suli ahova jár). Közben egy pillanatra nézz a szemébe ha viszonozza a tekintetedet következő alkalommal hosszabb ideig szemezzetek.Ha ez sínen van véletlen érintések(kezéhez,lábhoz.Észre fogod venni hogy reagál rá.Ne sürgess semmit!!! Ha elsőre nem sikerül próbálkozz többször!! mert lehet ,hogy előbb jobban meg akar ismerni. Sok sikert.
2010. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!