Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy lány barátságot akar, vagy többet? 17/f

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal és órákon keresztül beszélgettünk (előtte msn-en is nagyon sokat) és én nagyon megkedveltem. De ő nem tudom mit érez. Jól érezte magát elvileg velem és akar következő talit.
2010. dec. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

bejössz neki

18L

2010. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk onnan hogy megkérdezed tőle.. :) mondjuk nem az első tali után de úgy 2-3 után már simán kérdezz csak rá
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A randi másnap reggelén láttam, hogy facebookon egy srácnak ő volt a párja már 1 hete. Ami fura, mert beszélt egy srácról akivel össze akart jönni, de az nem ő volt. Megnéztem és ott kérdezgették is tőle, hogy ez vmi kamu kapcsolat? mondta a srác h reméli nem. Délre meg már egyedülálló volt a srác. Nem tudom, hogy ez most komoly volt-e, mert már megbízik bennem annyira a lány, hogy elmondjon mindent, de ilyenről nem beszélt. Nameg fura, hogy ahogy találkozott velem, annak egyből vége lett. Persze jól esik ha ez azt jelenti, hogy többet akar.
2010. dec. 21. 18:14
 4/4 A kérdező kommentje:
légyszi válaszolok még...:S nem tudom mit csináljak
2010. dec. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!