Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány és nem tudom hogy miről beszélgethetnék vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány az iskolánkban és néha kint van a folyosón és nagyon szeretnék vele beszélgetni valamiről, de nem tudom hogy miről. Mostanában pedig, amikor megyek a folyosón néha így belémköt pl direkt nekem jön és mondja hogy "gyere már belém" meg hülyeségeket kérdez és végén mindig elmosolyodunk és egyszerűen bámulatosan szép. És múlt évben is egy, ugyanabba járó lány tetszett meg de őt én szerintem nem igazán érdekeltem.

Szóval szeretnék vele naygon beszélgetni de valahogy nincs meg a bátorságom pedig úgy érzem hogy ezt az alkalmat igenis ki kéne használni. MSN-en meg nem is igazán akarok vele dumálni mert szerintem akkor meg azt gondolná hogy ott igen, de a való életben nem tudok beszélgetni vagy nemtudom.


2010. okt. 31. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nah szóval nyugodtan beszélj vele msn-en de közbe hívd el randizni vigyél neki egy szál rózsát vagy vmi apróságot de azért ne olyan hűű de értékeset mert azt hiszi így akarod elcsábítani ..
2010. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megint beléd köt, mondd neki, hogy "egye fene, eljöhetsz velem randizni", vagy vmi hasonló. Ha benne van, oké, ha nem, hát csak vicc volt.
2010. nov. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egész nyugodtan beszélhetnél vele msn-en. Aztán ha ott jóban lesztek élőben az úgy lesz.
2010. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!