Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány már elutasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány már elutasított akkor miért beszél még mindig rólam másoknak és miért nézz mindig "titokban" amikor azt hiszi nem látom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 20:02
 1/7 BaszSzpenszer ***** válasza:
82%
Kizárt dolog, mert nemtudom
2011. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet még nem jött rá hogy tetszel neki. Vagy tetszel neki de nem meri felvállalni. Mindenesetre ne törődj vele, akkor majd ráébred hogy mit érez.
2011. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert kb 14 éves lehet, azért.
2011. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben evezek. Mikor elkezdett fűzni a srác túlságosan nyomulósnak gonoltam, azt hittem, csak le akar fektetni. Ez több, mint egy fél éve történt, azóta annyira megbántam, hogy visszautasítottam, és igen, én is sokat nézem őt lopva, gyakran láttam, hogy ő is nézett, de azóta nem szóltunk egymáshoz.
2011. nov. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak. Ha tökös lett volna a srác, akkor még párszol rádnyomult volna. Én egy visszautasítást mindig kihívásnak tekintem, mert így látom, hogy meg kell dolgoznom egy lányért.
2011. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
uccsó respect ;)
2011. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy visszautasítást mindig kihívásnak tekintem, mert így látom, hogy meg kell dolgoznom egy lányért."

na, azért khm.. arra nem gondolsz, hogy csak nem jössz be a csajnak? szerintem párnak már rohadtul elege lehet belőled:D

2011. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!