Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség vagy ötletek kellenén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség vagy ötletek kellenének?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos arról lenne szó, hogy még nem volt b.nőm (így közelben) és hát ha élőben is vagyok ilyen lány társaságban, úgymond le blokkol az agyam, alig bírok megszólalni, semmi téma nem jut az eszembe miről lehetne beszélgetni. Mivel a lányok csendes típusúak, így nehéz dolgom van mert én is az vagyok :D Hogy lehetne ezen változtatni? HELP!! :) Előre is kössz a válaszokat
2010. nov. 1. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd bármiről...viccelődj,én azt nagyon szeretem,kedveskedj,mosolyogj,legyél érdekes,izgalmas...és ha kihívás vagy az sem baj
2010. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát legyek izgalmas... :D nem tudok izgalmas lenni mert döglött birka türelmem van és nagyrészt nyugodt vagyok. és mit viccelődjek?... :D
2010. nov. 1. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
bármin ami nem lehet sértő egy lánynak,ha meg nem vagy érdekes,izgalmas,akkor csak jó beszélgetőtárs...gondolj abba bele,hogy ő is ember,beszélj úgy mint a haveroddal,csak sokkal finomabban,más témákról
2010. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
látom nem nagyon érted a problémám :) de nem tudok semmi érdekeset mondani se, ők meg úgy nem nagyon szólnak hozzám. vágod már? vhogy nagy dumássá kellene válnom csak nem tudom hogy :D
2010. nov. 1. 00:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik a bokokat is vagy legyél vicces hidd el nekem bejön nekik(=pl:de szép vagy ma...mondjuk mikor nem (=
2010. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kiröhögnek... :D 500 éves "duma"
2010. nov. 1. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel régen, aztán ahogy egyre többet jártam társaságba, elmúlt. Olyan ez, mint amikor valakinek tériszonya van, és direkt felviszik rohadt magas helyekre, és egy idő után megszokja őket, és már nem fél. Találkozz minél többet csajokkal, próbálj velük dumálni, ne érdekeljen, hogy eleinte béna vagy. Csak az első áttörést kell megvárni, amikor mondasz valami vicceset, és édesen felnevetnek, utána már sokkal lazább leszel :) A másik meg: ha nem vagy alapból "nagydumás" típus, akkor ne is próbálj az lenni. Hamisan fog hatni az egész. Légy önmagad (hú, ez de nagy közhely). Én is inkább visszahúzódó vagyok, ritkán szólalok meg, csak amikor érdemes. Akkor viszont általában jó poénokat mondok. A lányok egyébként is imádnak dumálni, örülnek, ha valaki lelkesen végighallgatja őket.
2010. nov. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!