Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez segítséget jelentene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez segítséget jelentene a lánynak a randevún? 17F

Figyelt kérdés
A lánnyal ez már a sokadik randevúnk lesz. :) Tetszünk egymásnak nagyon és büszke vagyok rá hogy ő a barátnőm. :) Eddig rengetegett smároltunk, én neki már jól megfogtam a fenekét és néha néha a melleitt. Tegnap, amikor ültünk egy padon, csók közben én gyengéden megfogtam a kezét és a nemi szervem felé terelgettem. Éreztem, hogy habozik, majd mondtam neki hogy:"Bátorság, csak bátran!". Végeredménykeént, egy picit simogatta hosszú percekig a nemiszervem és tetszett neki. :) A kérdésem a következő! Megint egy ilyen jellegű parkba megyünk és amikor padra ülünk, ismét bátorítgathatom hogy nyugodtan simogassa ott nekem? Jó ötlet volt részemről hogy oda terelgettem a kezét? Hogyan tudnám elérni hogy még bátrabban és felszabadultabban csinálja nekem? Mert jóleső érzés volt, valamint úgy gondoltam, hogy ha már én megfogom őt itt ott, ő is engem nyugodtan. :)
2010. nov. 1. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
attól függ hanyadik randi. :)
2010. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
ha pl 5-6 akkor azért annyira nem javasolnám ennyire.. de ha már nagyon sokadik akkor simán.
2010. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy parkban??? Miert nem kerdezed meg, hogy van e kedve felmenni hozzad, nem direkt szexelni, hanem mittudomen, talalj ki valami urugyet, aztan ott majd mehet a fogdosas. Valszeg felszabadultabban fogja csinalni, ha a jarokelok nem nezik kozben!
2010. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hányadik randi volt?és hány éves a bnőd?
2010. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszett neki, akkor csinálni fogja magától is. Nem javaslom, hogy nagyon erőltesd, mert ha túlságosan erőlteted, akkor egy nő agyában azonnal beindul a vészriadó, hogy csak meg akarod dugni.
2010. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Egy szöveg, ami nekem eddig mindig működött, ha habozott a csaj, és rá akartam venni a szexre:


"Párzani akarok veled, te felajzott, tüzes, ivarzó kanca!"

2010. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó.. te egy idióta vagy :DDD

amúgy szerintem se parkban nyomjátok.. :)

2010. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én simán bealtatnám, és jól odadurrantanék neki, aztán ott hagynám mint egy mosogatórongyot.

Hááát igen....az élet szép.

Aztán sms-ben zaklatnám, és többször megerőszakolnám a zuhany alatt, és a farkamról készült fotókból albumokat készítenék, és elküldeném neki.

2010. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!