Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? Adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Adnátok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Szóval 16/L vagyok és még nem volt barátom,de ez nem azt jelenti,hogy ajánlatot még nem kaptam, csak valahogy nem éreztem azt,hogy belevágnék egy kapcsolatba.

Viszont van egy olyan fiú aki nekem egyre jobban tetszik, és úgy veszem észre,hogy én is felkeltettem már az érdeklődését valamennyire.

Csak az a baj,hogy nemrég óta "ismertem" meg,de nem tudok róla sokat,pár infót kivéve.Fészbúkon az ismerősöm is, de még nem beszélgettünk élőbe se meg chaten se,csak egyszer a barátnőim megbökték,de nem mert vissza bökni azóta se xD

Ha találkozok vele akkor általában rámosolygok, szemébe nézek meg ilyenek.Ha mondjuk ugyan azzal a busszal megyünk haza és ha hátrébb ülök mint ő, akkor párszor mindig hátra fordul és rám néz(a szemembe),meg hasonló dolgok..

De ő ahogy így kivettem nem igazán kezdeményező típus,sőt szerintem nem kezdeményezne egykönnyen,vagy max akkor ha biztosra ment,hogy bejön annak a lánynak aki neki is tetszik.Tudom is én..:D

Viszont mivel ugye tapasztalatlan is vagyok és nem tudom, de talán ezáltal valahogy nem értékelem azt ha egy lány kezdeményez,meg talán nem is vállalnám még be...

Még is mit tudnék tenni?Hogy érhetném el,ha van pár kölcsönösnek mondható jel,hogy ő kezdeményezzen?


2011. ápr. 18. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen megoldás a problémádra, de kérj tőle segítséget. Ha egy osztályba jártok vagy évfolyamba, esetleg feletted jár, akkor tanulásban. Máris egy ürügy hogy elkérd a számát. Jó dogát írtál abból a tárgyból amiben segített? Hívd el valahova kettesben, hogy megünnepeljétek!
2011. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. jún. 13. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!