Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smil:) kérdése:

16 éves vagyok és még nem volt komoly párkapcsolatom. Viszont nagyon sok fiú tetszett már (jelenleg is tetszik pár fiú) és már lassan nem tudom eldönteni h mikor vagyok tényleg szerelmes. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
hogyha az egyik fiúval látom h nem jönne össze azonnnal lemondok róla.Nemhiszem h nagyon ronda vagyok és a fiúk részéről sem ezt látom mégis amikor meglátok egy szép lányt arra gondolok h ilyen lányok mellett nekem semmi esélyem...:(
2010. nov. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ismerj meg jól pár fiút, és ha szimpi találkozzatok többet, beszélgessetek.

De biztos ismered jól, azokat, akik most tetszenek?

Szerintem beszélgess az egyikkel, és meglátod hogy bejössz-e neki. És miután megismerted jobban tulajdonságait, és ha szimpi akkor szerelmes leszeel bele. A szerlem csak úgy magátol lesz, nem lehet úgy hogy most 'szerelmes akarok lenni' és az is leszek.

Ha valami nem így van ahogy írtam ( a fiúkal kapcs.)Akkor javíts ki.

Remélem segítettem:D

2010. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te nem Tatabányai vagy és Zsuzsanna a neved?
2010. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: egyetértek veled csak az a baj h nem igazán ismerem egyiküket sem bár az egyik az osztálytársam nem nagyon szoktunk kettesben beszélgetni csak húzni szoktuk egymást:)

2. válaszoló: nem és még csak nem is tatabányán lakom:D

2010. nov. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!