Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 173 cm magasság, és 68 kg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm magasság, és 68 kg az sok? Fiúk! Ti járnátok kicsit husisabb csajjal? Nem azzal a kimondott hurkapálcával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de mégis.
2010. nov. 5. 19:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Képet? feltölteni? Ide? neeeeem:D:D
2010. nov. 5. 20:09
 12/16 anonim ***** válasza:

19:59-es és 20:06-os válaszoló vagyok:


Pedig, ha töltenél fel, akkor lehet, hogy szereznél magadnak egy nagyszerű pasit. :P

Ne feledd, hogy nem jön magától tenni kell érte. Itt a lehetőség. :)

2010. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
naaa :$ legalább egy arc nélkülit :D ;)
2010. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudom én azt, hogy nem jön magától:) De nem feltétlenül neten keresek valakit.:):)Meg hát sokszior nézem, hogy mennyien tesznek fel képet, aztán leszólják, meg minden. Mondjuk nem ezért, csak vannak olyan emberek, akik visszaélnek vele:S Nem vok paranoiás:D
2010. nov. 5. 20:14
 15/16 anonim ***** válasza:

az arány jó... ha 173cm vagy ak. meg nem is lehetsz duci...

én úgy vok... vele hogy ha nem is a villág szépe, de ha már normális, nem drogozik, nem cigizik, megtudja jegyezni a nevemet...(fura de van ilyen...xD ) ak. már okés...xD, az már más kérdés hogy szerelmes vok e belé vagy nem...

ebből csak azt akartam ki hozni hogy legyen bármilyen dögös is, vagy szép, ha esze nincs... (Y):/, ezt nem úgy értem hogy nagyon jó tanuló vagy ilyesmi, de azért lehessen vele beszélgetni, komolyabb témákról is

szóval, biztos vok benne hogy eljön a te időd is.., ahogy egyszer nekem is valamikor... (Y)

rem. a kérdésedre, jó választ adtam... szóval valami ilyesmit vártál... vagy nem tom... mind1

jó mindent, és ha még kicsit husisabb is lennél sok srác... nem csak azt nézi :), valakinek meg ez jön be kinek mi ugye..:P :), de szerintem... te pont a jó kategóriába tartozol, se nem hussi, se nem pálca...

rem. szerencséd lesz a továbbiakban... (úgy srác ügyben meg minden hogy..:) )


16/f

2010. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan a husisabb lányok jönnek be, kár hogy én nem jövök be senkinek:(


16/f

2010. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!