Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor megismerek egy fiút,100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerek egy fiút,100%-ban hagyjam rá az udvarlást, vagy 50%-ban én is "részese" legyek?

Figyelt kérdés
Pl. ismerkedés elején hagyjam, hogy ő hívjon el, vagy én is hívjam?
2010. nov. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el te, az a biztos:)
2010. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zxcvbnm válasza:
..:szerintem hagyd ,hogy ő.Ha nem hív el nem érdekled annyira,akkor meg minek?
2010. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ő már elhívott egyszer, és akkor célozgatott kövi talikra is, de azóta meg nem hívott.Igaz, hogy ez tegnap volt, és azóta nem beszéltünk, de na.. bejön nagyon ésés gondolkoztam, hogy ma hívjam én, vagy hagyjam, hogy majd ő, mert valszeg fog.. :D Meg szerintem is jobb hagyni. Aztán majd pl olyan 5. tali után hívom néha néha én is.
2010. nov. 7. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor beszéltek szerintem mond neki, hogy jó volt vele meg ilyenek... ne érezze azt, hogy egyoldalú az egész (nem tudom miket beszéltetek, szal ez csak egy tipp ha nem csináltad volna :) )
2010. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!