Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha buliban megismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha buliban megismerek egy fiút, s rögtön smaci, tipi-tapi? Az ilyenből mekkora az esélye a komoly kapcsinak?

Figyelt kérdés
:) de néha olyan jó ördögnek is lenni...
2008. jún. 10. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem sok az esélye, de legalább van egy jó estéd! ilyen a fiatalság:) nem ciki szerintem. Csak ne csináld minden hétvégén mással, az nem szép egy lánytól sem.
2008. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az en velemenyem szerint SEMMI eselye, de embere valogatja...Engem indulasbol nem tudna letapizni (s regebb sem) egy pasi mert tokon rugnam helybol...es nem azert mert kicsi aranyos szende meg "szuzmariska" vagyok hanem mert nem vallom azokat az elveket h vakon bele a szakadekba...nem is ertem meg aki ezt csinalja...ha tettszik hat hurra nekem semmi kifogasom ellene...komoly kapcsolat meg szerintem azert nem lehetseges, mert a komoly pasik nem mennek oda s smaciznak le egy csajt "csak ugy"... ha meg folytatasa van az effajta kapcsolatnak akkor ez igy meg tovabb par heten keresztul es elobb utobb a tapogatozos jelenet megismetlodik csak egy masik lannyal vagy fiuval es szakita a vege...ez az en velemenyem, lehet h van olyan akinek mashogy jott ossze:)
2008. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi,de a szar között is lehet gyémántot találni.

Én a férjemmel úgy ismerkedtem meg,hogy kocsmáztunk,aztán meg elmentünk táncolni,majd hajnalban egy ágyban kötöttünk ki.két hónap után összebútoroztunk,összeházasodtunk,és nemrég megszületett a kislányunk.

Volt nem egy ilyen buliban megismerkedünk történetem,de csak ez az egy lett komoly,igaz fülig belezúgtam,amint megláttam:)Szerencsére ő is belém.

2008. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)) Köszönöm, h írtatok! hát..igyexem jókislány lenni (19évesen) :))
2008. jún. 10. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Ciki. Semekkora.


ihv

2008. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
Komoly kapcsi bazzeg, cuncunyit bebaszcsizva mi? Szerintem előbb talnulj meg beszélni.
2008. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
bizony ciki miki h buli muliba smaci maci tipi tapi van ,mert ha tiz perc alatt minden kuki mukinak oda tolod a punci muncit akkor nem lesz rendes kapcsi mapcsi te ribi mibi!!!!
2008. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köci-möci- szivi-csüvicske- majd holnap tali a vilin! :)))LolL()L()L()
2008. jún. 10. 23:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat...sajnálom,h nem ismertek, mert én tényleg nme ilyen vagyok, edig még egyébként kedves utolsó hozzászóló nem volt pasim...így nem tolom oda mindenkinek....arról meg nem tehetek, ha rámenősebb volt a srác,én meg épp engedtem akísértésnek...aki nem tett még iylet az vesse rám a zelső követ!
2008. jún. 10. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
En meg nem tettem ilyet viszont nem vetem a kovet...figyelj mindenki ugy el ahogy akar...ha komoly kapcsolatot keresel ilyen jatekba ne nenj bele.
2008. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!