Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz az első randim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az első randim! Hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés
Szóval eddig volt már néhány barátom, de senkivel se randiztam még, mindenkit élőben ismertem meg, de ő vele még nem találkoztam soha. És nagyon jóban vagyunk, én pedig pirulós, érzékeny, rohadt szégyenlős, és néha pedig flegma vagyok. Általában valamiért nem magam adom, hanem vmi vagány csajt és ezzel már jó néhány pasit sikerült elijesztenem.. Próbálom majd megtartani azt az énem aki vagyok és akit eddig megismert így neten.. De pl már itt a kezdés.. Találkozunk, integet. Adjak neki puszit, vagy csak szépen köszönjek neki? Ha puszit adunk egymásnak, akkor 3mat vagy 2őt? Már estem ilyen hibába, hogy szinte megcsókolt pedig haverok voltunk, mert én nem adtam 3. puszit, vagy ugyanez fordítva, h tök égőn csücsörítettem mire rájöttem h a-a.. Szóval értitek, mi a francot csináljak? Rohadtul zavarban leszek és én olyankor (volt pasim szerint aranyos vagyok, de gyűlölöm, ha aranyosnak tartanak) tiszta égő vagyok össze vissza vörösödök meg remegek. Mit tegyek ez ellen? Hogy adjam csak önmagam? Légyszi segítsetek..
2010. nov. 7. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok fiúba :) te döntsd el milyen puszi legyen mindig a lány vezeti azt a részét a találkozásnak :) 2 puszi az nem randira való, 3 kezdésnek jó aztán ha jól mennek a dolgok a végén csak egy lesz :) (remélem tudtam segíteni)
2010. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy 2 vagy 3 puszi. Ezzel nem tudod elrontani. Ha nincs puszi, annak rossz üzenete van.

Fogadd el, hogy izgulós vagy.

Én is ilyen vagyok, pedig van köztünk egy generáció. De tudok szórakozni a saját bénaságomon.

2010. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj annyiban hasonlítunk, hogy nekem is most lesz az első ilyen randim. Én nem szoktam ezen gondolkodni, hány puszi, ha a fiú is azt látja mindegy akkor nem is akad fenn rajta. Mint mondtad neten ismerkedtetek, biztos volt olyan dolog is amire visszautalhatsz...csak kérdezz rá és elindul a beszélgetés, a neten általában mindenki bátrabb még ő is szóval semmi probléma nem lesz abból, ha visszahúzódóbb vagy élőben. Minél többet beszéltek, annál oldottabb leszel csak idő kérdése. Az aranyossal meg semmi baj sincs én bárcsak olyan lennék, de nem vagyok. Remélem jól fog sikerülni a randid.

L/20

2010. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!