Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első csókot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első csókot, következő randin merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nem akarok megint beégni. :/

F17


2011. okt. 26. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Részletesebben? Úgy egyszerűbb lenne..
2011. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányadszorra teszed fel? Majd bele jössz.
2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első csokot énis elrontottam mivel azelött még sohasem csokoloztam de ez nagyon tetszett a barátomnak amikor ma eszünkbe jut jokat nevetünk ezen a kis bakimon 17 éves lány 22 fiu
2011. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lesz következő randi(ugyanezzel a lánnyal), nem hinném, hogy nagyon elrontottad...különben is nem is lehet elrontani....:D

Én az elsőn szétröhögtem magam...már nagyon kellemetlenül érzem magam az ügy miatt, de olyan vicces volt az egész szitu, később rájöttem azért, mert egyáltalán nem voltam szerelmes..de ez most itt off..

2011. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!