Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szerettek a lányokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smil:) kérdése:

Fiúk! Mit szerettek a lányokban? (:

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésképpen Mi vonz bennük? Tudom h mindenki másmilyen lányra bukik úgyh mindenki a saját véleményét írja le ŐSZINTÉN!!!:)ja és nem a nemiszevünkre gondoltam mert gondolom az alap...:P
2010. nov. 9. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Semmit, csalódtam bennük.
2010. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
semmit
2010. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
A péniszemet.
2010. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Hát jön majd a sok okos aki megmondja, hogy nem, de a Szerelem sajnos biológia.
2010. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Legyenek kedvesek, mosolyogjanak. Nekem ez a legfontosabb. 15F
2010. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem létezne az a kínzó érzés, ami egy férfit akkor fog el, ha meglát egy jó nőt, a világ sokkal jobb lenne.

Elképesztő hülyeségeket tud csinálni egy férfi azért, hogy lehúzhassa egy nő bugyiját. Nem kell túlmisztifikálni, minden a szexért van, amit egy férfi a nőért tesz. Valljuk be, ha a férfiakat nem vezérelné a farkuk, nem nagyon kajtatnának a nők után, mert egyszerűen elviselhetetlenek "néha". Mit lehet szeretni a nőkben? Hogy miután már a csillagokat is lehoztad nekik az égről, ápolgattad a hiúságukat, elvitted őket az összes exkluzív és romantikus helyre, lemondtál minden létező hobbidról és szenvedélyedről ami boldoggá tett, és elviselted a kiállhatatlan természetüket, csurran neked egy kis szex. Csak ennyit, másért nem éri meg.

2010. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

végülis akik felmásznak a Mount Everestre, azokis a kilátásért teszik. Az út felfele nehéz. De mégis jól érzik magukat útközben!

Szerintetek azok, akik kisebb probléma után is kitartanak egy nő mellett, miért nem mennek el egy olyanhoz, akitől pénzért megkapják "azt"?

2010. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert az sokba kerül.
2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ősi ösztön.
2010. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!