Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy az összes pasinak tetszem?

Figyelt kérdés

Szép arcú,csinos lány vagyok,és azt figyeltem meg hogy akárkivel randizok,olyan nincs hogy ne tetszenék nekik és ne hivnának következőre. Neten is szoktam ismerkedni,de ott is ugyanez megy.Nekem nem jön be mind,sőt,elég válogatós vagyok,ellenben én az összesnek :DDD

Most nem önteltségből irtam ki a kérdést,hanem hogy szerintetek mért van ez? Hogy lehetséges hogy életemben nem volt még olyan hogy elutasitottak volna! Néha már felüdülés lenne azt hallani hogy áá bocs nem vagy az esetem!!

(Na jó ez félig vicc volt) :)

25/L


2010. nov. 10. 12:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
fénykép? Nem mondtad hogy van barátod jelenleg. Ne legyél annyira elszállva, mert lehet hogy 30 évesen már kellene egy férj vagy gyerek, akkormeg jön a pánik, hogy válogatsz
2010. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
akkora arcod van, be se férsz az ajtón
2010. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy beképzelt ribanc vagy?
2010. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
Dugásra (még) jó vagy, de majd 30 évesen, amikor kezdesz vénülni (vagyis 5 év múlva) már egyre kevesebb pasi érdeklődését kelted fel és magányosan fogsz meghalni.
2010. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%
Ne csak olyan pasikkal randizz akik 16 évesek, vagy pedig nem láttak p*nát már évek óta...
2010. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

na sejtettem hogy hasonló kedvességeket kapok majd.Mindegy. Egyébként nem dugunk,pont azt irtam hogy első randikról van szó! A másodikig el sem jutunk,mert ált.nekem nem tetszenek.

Szerintetek csak azért mondják mert tényleg látnak bennem valamit,vagy csak meg akarnak dgni? Ez olyan unalmas!

Jobb lenne egy olyan pasi,akiért küzdeni kell.

2010. nov. 10. 12:56
 7/46 anonim ***** válasza:
95%

egyébként az elutasitással kapcsolatban, látszik hogy valahogy nem vagy képben a férfi/nő viszonyról. A pasinak kell kezdeményeznie, a pasinak kell lépéseket tennie. Igy a pasikat utashatják el. Olyan, hogy nő kezdeményez, illetve megy oda a pasihoz, urambocsá szerelmet vall, nincs! Igy nőket nem is lehet elutasitani!!


csak te utasitgatsz el mindenkit!

2010. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akarnak, nem feleségül venni, ne aggódj. Valószínűleg könnyű numerának tűnsz.
2010. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

"A másodikig el sem jutunk,mert ált.nekem nem tetszenek." akkor miért van első?


"Szerintetek csak azért mondják mert tényleg látnak bennem valamit,vagy csak meg akarnak dgni?" csináld úgy mint idáig, azaz ne randizz velük soha többé, ne adj nekik esélyt, és akkor tényleg meg is fogod tudni.


Egyébként hogy szoktad lerendezni amikor hivnak a többi randira? Fogadjunk hogy csak simán nem válaszolsz :)

2010. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: elképesztő, hogy nem érted miről van szó.


Azért utasítod el a pasikat, mert mivel sokan bókolnak neked, így hatalmas az egód és úgy érzed bárkit megkaphatsz, így össze is törhetsz pár szíves egész nyugodtan.


Köztünk pasik közt az ilyen csajok tipikusan csak arra jó, hogy megdugjuk őket és nem is barátnőnek szólítjuk, hanem "ribancomnak".


Kicsit nézz magadba és vegyél vissza az egódból. Még pár év és ráncosodni kezd az arcod, aztán már a melleid is elkezdenek nagyon hamar lekonyulni.

2010. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!