Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiszoktatok kajáldákban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszoktatok kajáldákban csókolózni, nyalni-falni egymást? Vagy esetleg olyan helyeken ahol sokan vannak?

Figyelt kérdés

Szóval nekem semmi bajom sincs a párokkal, csak néha elég zavaróak. a múltkor például egy kajáldában ültem, és egy pár 10 percig egyfolytában csókolózott. Jó, oké csókolja meg de ne 15percig. -_- főleg, hogy ott mások ennének.Azt sem értem hogyhogy nem zavarja őket, hogy mindenki őket nézi..

titeket nem készítenek ki?:D


L.


2010. nov. 10. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, mert szerintem nagyon undorító, engem kifejezetten zavar ha valaki ezt csinálja, akár bkv-n akár kajáldába!
2010. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

20:54:

nem tudom eddig is hogy élted túl o.O'

azért sok sikert. ;)

2010. nov. 12. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tartozik másra és engem kifejezetten feszélyezne is h így viselkedjem..de azok akik ezt teszik, azok meg leginkább egy kiüresedett testi kapcsolatban élnek, és ennyi, nyilván sosem beszélgetnek..nem irigylem őket
2010. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!