Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiszoktatok kajáldákban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszoktatok kajáldákban csókolózni, nyalni-falni egymást? Vagy esetleg olyan helyeken ahol sokan vannak?

Figyelt kérdés

Szóval nekem semmi bajom sincs a párokkal, csak néha elég zavaróak. a múltkor például egy kajáldában ültem, és egy pár 10 percig egyfolytában csókolózott. Jó, oké csókolja meg de ne 15percig. -_- főleg, hogy ott mások ennének.Azt sem értem hogyhogy nem zavarja őket, hogy mindenki őket nézi..

titeket nem készítenek ki?:D


L.


2010. nov. 10. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ja! Én be nyalom-falom a kaját.
2010. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mi nemnagyon csókolózunk ilyen nyilvános helyen.. csak hát.. discoba.. :D

de pl ilyen kajálda.. meg ilyeneken nemhiszem hogy csókolóznék.. :D

16/L

2010. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam, de nagyon irigy vagyok azokra, akik szoktak :S
2010. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
nem szoktam.és szerintem undorító dolog h nyilvános helyen nyalják egymást.
2010. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szoktam; de zavarni annyira nagyon nem zavar.


Viszont egy múltkori eset eléggé megmaradt bennem:

IKEÁban voltunk, és az egyik ágyon olyan szinten egymás szájában volt egy párocska, hogy még én is megnéztem őket... ez egy dolog, van ilyen... de utána vettem észre, hogy egy harmadik (csaj), aki velük volt meg ott ült az ágy végén és várta, hogy befejezzék és menjenek tovább... :D


Nna... ez azért már az én liberális lelkemnek is sok lenne. :D

2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én hátba lőném az összeset.
2010. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Hmm.. hát én szoktam :D

De mondjuk lesz*rom más mit gondol... meg pl.. kajáldákba nem.. ott téll bunkóság. valaki eszik mi meg...


szóval mittudomén, mozi, plázák, buszon (ha hátul ülünk) jöhet... de ha valakit nagyon zavar akk ugyis látszik és akkor nem hergelem direkt :D

2010. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 :D:D ***** válasza:
76%
Egyszeru ne nezz oda aki pedig bamulja oket az valoszinuleg kivanja:))
2010. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem valószínű. Egy balesetet is megnézel, kifröccsent agyvelőt, meg ilyeneket, még ha hányingered is lesz.

Amúgy ez egy primitív infantilis majomszeretet. Egyetlen igazi érzelmes csók többet jelent, mint ha 4 mp-enként belenyalnak egymás szájába.

2010. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban van ilyen. Van egy nagyon jó barátom, és egy nagyon jó barátnőm, ők a legjobbak számomra. Ők ketten járnak. :) És sokszor veszem azt észre, hogy a fiú szeretne oda menni a barátaihoz, vagy lemenni az udvarra futkozni egyet, vagy oda jönni hozzám beszélgetni, hülyéskedni. De a lány állandóan az ölébe ül, és vadul megcsókolja. Állandós szemkontaktust szeretne a fiúval, és mindig elhalmozza a "szeretlek cicááám" mondataival. Ha a fiú meg jelen pillanatban nem igényli a lány társaságát,a lány rögtön bejátsza a durcát.


Igaz, ez most nem a kérdéshez tartozik, de engem nagyon tud zavarni ez a viselkedés.

Amúgy. Amikor szoktam velük beszélgetni hármasba, négyesbe, vagy akár többen, akkor is a lány kezdeményez egy hosszabb perces vad csókolózást. Engem nagyon tud zavarni, és a többieket is.

Volt, amikor osztálykirándulás a lánnyal elkezdtünk nosztalgiázni, mesélek neki egy nagyon jó, közös nyári élményről, erre lekapja a fiút... -.-"

2010. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!