Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetem japán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetem japán csajokkal?

Figyelt kérdés
...magyarországon. Tetszenek a japán lányok, de az meredek lenne ha az utcán leszólítanám,mint pl. egy magyart csajt. Hol lehet velük ismerkedni és egyáltalán nyitottak az ilyesmire?
2010. nov. 10. 20:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kínai piac.
2010. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Japánban.
2010. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Műemlékeknél, múzeumokban, stb. Onnan ismered meg őket, hogy csattogtatják a fényképezőjüket és makognak. :)
2010. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Japánban sok japán csajt találhatsz magadnak. Na indulj is a repülőtérre. 1 gyökérrel kevesebb.
2010. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egomi suzuki
2010. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy hol találsz japán csajokat, de az biztos, hogy nyitottak az ilyen kapcsolatokra. Elég félénk természetűek, de a legnagyobb vágyuk egy európai vagy amerikai férfi (utálják a szemformájukat és buknak az európaiakra)

a legnagyobb akadály maximum a nyelv lehet, nagyon kevesen beszélnek angolul vagy más idegen nyelven :( de ha ezt az akadályt legyőzöd (mondjuk megtanulsz japánul vagy beszélsz egy magyarul/angolul jól beszélő csajt) akkor nyitott a terep :D

hajrá!!

2010. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Japánok utálják az európai pasik szemformáját? Vagy mi van?
2010. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Japániában!!
2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a sajátjukat xD ... a mandulavágású szemet (=
2010. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, és azokat is, ahol csak a részvétet lehet pontozni, főleg hogy kiírtam: Magyarországon. S ez sokakhoz el sem jutott fejben. A kínai piacnak mi köze a japánokhoz, kedves okos 1.válaszoló?

Az érdekel hogy a magyarországon élő japánok( nem kínaiak) hova szoktak járni ismerkedni vagy szórakozni?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2010. nov. 11. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!